Всички въпроси за вилата.
monster18 - специалист
Ами като цяло вилата ще се ползва през отпуски и почивни дни за тухлите щях да питам имам много от така наречените единички стават ли за целта ?

Ето и снимки след премахване на остъклението наложи се да по изрежа снимката че е много мб но се вижда ясно което ни трябва !

Прикачен файл

IMG_0941.JPG Без остъклението
preslav - майстор
Почнал си с дърво, карай с дърво - не ти трябва да си правиш къщата зандан!
Направи си нещо леко, ефирно, просторно - не ти ли стига блъсканицта в града.
Имаше някаква идея за асмичка, нещо естествено - заеби тези тухли!
monster18 - специалист
Така е прав си но нямам място за кухня каква гледна точка имаш по този проблем ?
dianbratoev - напреднал
Зидай с газобетон по лек е.Затвори само в габаритите на двете колони.Остави си малко тераска отдясно
preslav - майстор
monster18 написа:
Така е прав си но нямам място за кухня каква гледна точка имаш по този проблем ?
Лятоска и един завет ти е достатъчен, а зимъска Майкиндоналдс работи за теб!
Не се връзвай на женски приказки, всичките искат кухни за чудо и приказ, а после ручат готова храна в пластмасови чинии от всякакви пицарии!
monster18 - специалист
Другото което е колеги и забравих да ви спомена че през тази тераса ми е и главния вход за къщата , хубаво да я оставя открита нищо че пак не ми ражда нищо главата дори и за този вариант ами то все едно съм оставил къщата отключена докато ако е зидария ще си е затворено ?
angel_ov - специалист
Като я зазидаш, бункера няма ли да има и той вход?
preslav - майстор
angel_ov написа:
Като я зазидаш, бункера няма ли да има и той вход?
И аз си зададох същия въпрос, но не искам питащия да го приеме като заяждане - ние българите проявяваме известна склонност към "бункеризиране", бурканиране и кеш банкиране.
BLUEPUPIL - майстор
Еркера ще провисне от зидарията, освен ако парапета не представлява армирани греди, яко анкерирани към конструкцията. Нещо по-леко или подпираш отдолу с колонки.
monster18 - специалист
Колеги интересуваме колко цимент и пясък със фракция ще ми е нужен за едно поясче със размери 4 метра дължина и широчина и височина колкото 1 тухла единичка не знам точно размера за това така ви пиша благодаря предварително!!!

Тема "Терасата на вилата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: