Всички въпроси за вилата.
Здравейте, майка ми притежава вила с 5 декара земя и иска да я продаде, но отиде до горското да пита и там са и казали, че е било нужно разрешение за продажба и че комисията, която дава тези разрешения, няма намерения скоро да мине около района в който се намира имота и заради това не може да продаде имота. Тя е единственият собственик на имота и не го дели с никой друг.Исках да питам дали наистина е нужно такова разрешение или само е нужно, ако някакъв имот се закупува от държавно предприятие.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
А какво е питала мама?
piron45 - майстор
Я чакай, имота на майка ти ли е или на горското ? Ако е на майка ти като единствен собственик за чий х-й питате горското и каква е връзката с него ?До колкото знам продажби на имот се правят пред нотариус, не пред горскио у кръчмата. Е, освен ако горскио не изпълнява по съвместителство и ролята на нотариус :?
И аз това се зачудих защо е отишла в горското като имота е на нейно име, тя е единственият собственик, и защо е отишла там. Тя жената наближава 70-те и вече не е добре в главата.
dobcho_vn - специалист
А да не би имота да включва и горски масив?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Мама се е ошашкала нещо. Та, ако синът се намеси ще е добре. Дали да продава, на кого, за колко, да не се окаже друго... а инак, кой знае какво е говорила в горското и какво е разбрала от техния отговор
dobcho_vn написа:
А да не би имота да включва и горски масив?
невключва горски масив
toolegittoquit - майстор
Най-добре пиши в Lex.bg - там можеш да получиш по-задълбочени правни съвети. И си изясни точно въпроса и представи ясно казуса. Това, което пишеш в момента приятелю е едно такова мъгляво.

Тема "Разрешение за продажба на недвижим имот" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: