Всички въпроси за вилата.
mphvarna - помощник
Привет, ето и моята вила. Започнахме да я освежаваме тази година. Всичко си правя съвсем сам, поради тежката във финансов аспект година. Не правя всичко с "изхвърляне", защото все пак е просто вила, но пък се старая много и ми върви. Получава се всичко.

Ще качвам последователно снимки в стил "преди и сега" и смятам да си я поддържам като "моята темичка". Надявам се да е редно и да не е против правилата.

Поздрави на всички

ПРЕДИ:

Изображение

Изображение

Изображение

СЕГА:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
bulhomes2 - майстор
По принцип камъните в къща ми стоят студено, но твоите "кокали" ми харесват. Браво от мен!
mphvarna - помощник
Аз само да кажа, че все още не съм готов. Предстои редене на ламинат, обличане на прозорци, декорации по стени и таван. Има и таванска стая, както и мазе, от което ще стане чудесна механа. Двора е с лозе, което ще махам, ще редя чимове, дръвчета и т.н.

Къщата по принцип е на дъщеря ми и имам 3 години, за да я доизкосоря. После връчвам ключовете и както се казва.....това беше !!!
themask - специалист
По снимки добре се справяш =D>
Можеш наред с тях да слагаш и по някое описание - кое как и какво си правил. На първите снимки това по стената дърво ли е?

По скромно мнение на страничен наблюдател пердето стои много модерно до камъка - сменяй го :)
crez - майстор
Браво и от мен. За интериора "Въпрос на вкус, казал котарака и се облал под опашката" :lol: Продължавай в същият дух. Във форума има много полезни теми, ползвай.
khrist - специалист
Наистина добре се справяш, но беше редно да споменеш, че камъка е тапет, личи си по сенките. Поне за мен, тапетите не са удачно решение за вила, през зимата когато рядко се посещава има опасност от отлепяне и появата на мухъл. Поне това се беше получило в къщата, която взех, едната стая беше с тапети и то слагани преди година-две.
ivouz - специалист
khrist наблюдателен си!Верно че е тапет.
gogyto - специалист
На мен ми харесва, и аз от доста време се оглеждам за някоя виличка покрай Русе, твоята в коя вилна зона е колега?> :cool:

Тема "Моята вила..../ Русенско /" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: