• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
nikolson - майстор
borkata3000 написа:
Въпросните палите не можах да открия да се предлагат някъде из продавалниците.
Най-много клоня към ОСБ 3, импрегнирано и после лакирано с лак на водна основа с цвета на караваната.
Пише, че си от Пловдив. Воала http://olx.bg/oblast-plovdiv/q-%D0%BF%D ... alleryWide
ОСБ ще почернее, ще се раздуе, нищо няма да направиш. Трябват ти 30 палета. Ако искаш по-добре, можеш да ги повдигнеш малко от земята.
borkata3000 - специалист
Благодаря за отговорите!
Затварянето искам да направя поради няколко причини. Складиране на разни неща (в караваната място никакво за целта). Естетика (казваше г-жата ми по литература). Кажи речи ветровете да не ми бъркат под юргана.
Да речем:
Прикачен файл:
6001.jpg
6001.jpg (35.64 KиБ) Видяна 1506 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не шеш с цимент и итонг?
Изръшкай съкровищата отдолу, постели найлон, напълни с пясък, постели с палети или ОСБ и подът е готов. Направи конструкцията с ОСБ, накови му мрежа и го мини с някаква гумирана мазилка
А защо е на тази странна височина 130? Ни тъй, ни инак е удобно
п.с. А, и остави няколко "вратички" за лесен достъп от всички страни и за лятно проветряване
borkata3000 - специалист
n_a написа:
Не шеш с цимент и итонг?
Изръшкай съкровищата отдолу, постели найлон, напълни с пясък, постели с палети или ОСБ и подът е готов. Направи конструкцията с ОСБ, накови му мрежа и го мини с някаква гумирана мазилка
А защо е на тази странна височина 130? Ни тъй, ни инак е удобно
п.с. А, и остави няколко "вратички" за лесен достъп от всички страни и за лятно проветряване
Супер, идеята много ми хареса. Винаги съм си знаел, че решение, което не намирал в главата си, го намирам тук. =D>
Kasap - специалист
Става и с маскировъчна мрежа. :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Решение за външна преграда?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: