Всички въпроси за вилата.
torbalan - Дървен философ
Моите приятели, които гледат кучета, го правят...

То не е за по-еко...

Веднъж трябваше да изчакам около час някъде из центъра на Варна в една малка градинка...

Беше невероятна воня на кучешко лайно... А там имаше десетки майки довели децата си да играят на чист въздух... А рано сутрин, преди всички, собствениците на кучета от квартала ги водят там да заредят с нова доза лайна...
gnt69 - майстор
Спор няма трябва да се прибират. Говорим за найлоновите торбички в които ги събират че не са еко. Трябват хартиени целулозни разградими произведени от възстановяеми източници :partyman: .
VLADO66 - майстор
Понеже имам дълъг ( над 10 год.) трудов стаж в пречиствателна станция, съм убеден в това което казвам.И още-третираните и обезводнени утайки от пречиствателните станции се извозват и се използват за тор по нивите.
kozl - майстор
Преди години га нямаше каналанализация имаше септични ями. Нямаше PVC тръби, камениновите беа дефицит. В тоалетните се одеше навън за "на по вън" и посетителите им клечаха и акитата си брояха и в студ и пек на клек :shock: Тук в Циганария си дойде семейно познат, женен за американка. И да вземе да я заведе в родното си село, де кенафа се простре над септична яма, ама си седи навънка и на 20 метра от двуетажното къще. И като и дошло на амриканската жена и Цигънарията прокълна, та чак и пропищя и в депресия се озова. Но откак се PVC тръбите нароиха, каналите в реките заустиха и убавите риби умъртвиха. Природата се чисти ма не смогва да навакса на човешката нагласа с отпадъци да я наквася.
Когато кенефите беа в-у септични ями, имаше и риба в реката. Сега всичко е менте. Септичните ги запретиха, а изгребните нема кой да ги изгребва оти за това се плаща. А безплатно за сега заустват се лайната във реката :shock:
Andri01 - майстор
Е,това е поет! Сложи само заглавие на поемата. :lol:
kartechar - специалист
Лайняно звучи, но пък вярно!
nikolov333 - майстор
Виждал съм една медарка, която редовно разтоварва в шахта за отпадни води на улицата в близост до градския канал.. :?

Тема "Баня и тоалетна на вилата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: