Всички въпроси за вилата.
Andri01 - майстор
Продаваш колата ,купуваш мотор или по-добре - колело :)Е,това в кръга на майтапа ,разбира се. Аз лично щях да действам по пристройката до гаража -разчистване,временно преместване на нещата / все пак идва лято,и е по лесно/. Разширяване на гаража с част от пристройката,а нещата от нея-в неизползваемата /лява ?/ част на гаража.
A.Asenov - специалист
Да, защо не ? С кулокран не се бях сетил. :lol: :lol:
От платфомата се отказах. Не заради друга, а заради разходите и времето покрай нея. Това си е сериозна работа.
След като преосмилих нещата, стана ясно, че дървеният стълб , който ми пречи от дясната страна практически е непотребен. Дори разбрах, че навремето е слаган собственоръчно от друг съсед за негови нужди и в момента практически не принадлежи на никого. Единственият проблем е, че някой от кабелните оператори се е самопоканил там и са си ,сложили разпределителна кутия на него без питат никой. Просто са видели стълб и си е опънали кабелаците......
Но разбира се не съм такъв гадняр да лиша десетки потребители от телевизия и интернет за неопределено време.
Andri01 - майстор
Виж до кой съсед отиват кабелите и ще разбереш на кого са.После направо при шефа им и му заявяваш,че стълба е твой и ще го махаш. Да си местят кабелите до 2 дена. после-резачката и т.н....:)
A.Asenov - специалист
Георги М написа:
https://www.youtube.com/watch?v=LtEnaN6YUtU
Перфектно е.
Но поне е 1000 кинта минумум.
torbalan - Дървен философ
Хаха! Как се казва тая мантракуция? :)
zmiori - специалист
Като имаш 40 квадрата помещение пълно с нещо си, не може ли гаража да се напълни с нещо си а това помещение да стане гараж. Нали не е 2 на 20 метра?
Намериго тоя терен на гоогле ърт и даи кадрото, тука има доста кадърни и умни хора.
Щот сега проблема звучи като: имам едно нещо дет трябва да му сменя един еййй такъв лагер.
A.Asenov - специалист
Най-лесно е да кача снимка от спътника, но за зла участ комшията членува, във форума, последният му пост е преди 2 години, но знае ли човек...... Да не се окажа утре със непотребна кола, която ще стои като зазидана в гаража.
Работа по въпроса със стълба.
Съседната пристройка няма как да се превърне в гараж. Самата и архитектура е такава, че просто е немислимо да се разбива отвор достатъчен за кола.
torbalan - Дървен философ
Той съседа, ако чете тук, отдавна да се е сетил кой си :)

Дори много да си изкривил данните, които си публикувал...

Тема "Моля за идеи." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: