Всички въпроси за вилата.
gamena666 - напреднал
Продавам такъв басейн с диаметър 4.20 метра - 1900 лв. с включени помпа, филтри, стълба, LED цветен фенер за под водата и т.н.
- Възможно е и на изплащане
тел. 0897342833
stenmark - специалист
вт юли 02, 2019 4:07 pmgamena666 написа:
Продавам такъв басейн с диаметър 4.20 метра - 1900 лв. с включени помпа, филтри, стълба, LED цветен фенер за под водата и т.н.
- Възможно е и на изплащане
тел. 0897342833
Може ли някакви снимки на басейна за повече инфо.
JohnSmith - специалист
Мен също ме интересува въпросът със солта за винилов басейн - можем ли да си направим море вкъщи?
Има ли опасност за винила, какви са минусите и плюсовете?

Черно море е със соленост 18/1000, с 18 кг/м3 морска сол лесно ще се достигне концентрацията.
Дали ще спре и появата на водорасли и микроорганизми?

И един въпрос за синия камък вместо другите химии - какво количество на куб. метър се слага?
:-D
kborisov - специалист
В черно море спряло ли е развитието на водорасли и микроорганизми?
Може да експериментирате и с цианкалий - резултата е гарантиран.
addicted - специалист
Аз пък искам да знам какво става с басейна след седем години. Скина ли се винила, проби ли се нещо, затрупа ли се дупката... Че жената нещо ме натиска...
kr1100 - майстор
пет юни 21, 2019 12:25 amlov написа:
Ти ако искаш и със сярна киселина си го напълни. Лаф да става дето се казва.
Не я обичам , азотната е по-ОК - става и за наторяване. :partyman:
nautilus33 - майстор
Взех си сглобяем басейн с метална рамка 3,66х99см. Понеже не желая да изливам Берон, тъй като някой ден може да ни хрумне друга идея за мястото на басейна, се чудя дали ще е удачно да подложа отдолу само ситен пясък и басейна директно отгоре? Под пясъка е земя. Басейнът събира 8500 литра.
joro_kem - специалист
можеш да подложиш xps плочи - ще имаш по-малко топлинни загуби.
vladtod - специалист
Моя е същия, подложка пясък подравнен идеално, отгоре сложих камиониджийски брезент , затоплянето беше сравнително бързо през юли и август,
nautilus33 - майстор
Колко е дебел пласта с пясък, горе-долу? И случвало ли се е да поддава някъде, защото миналата година видях в един двор, подобен басейн, може би малко по-дълбок, поставен директно на земята, как беше поддал и всичко отишло на кино. Тази година видях, че са излели бетон отдолу и нов басейн.

ПП Брезента с цел да не би да има по-големи и остри камъни ли си го сложил?

Тема "Сглобяем басейн на вилата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: