Всички въпроси за вилата.
Здравейте. С жената наследихме едно парцелче в Буковец и смятаме да го превърнем в двуетажна виличка. Тъй като строежът на цяла къща е малко над възможностите ни "направи си сам", ще ми трябват идеи за качествени фирми във Видинско, които предлагат строителни услуги.
Иначе за къщата в Плевен нямахме ядове - пичовете от Вълковстрой свършиха перфектно работата за нула време, ама за съжаление няма да могат да изпълнят проекта във Видинска област. Това им е сайта, ако на някой им трябват за там - http://vsivalkov.com/stroitelni-uslugi/
Тъй че чакам свежи предложения.
Chefo77 - майстор
Е*аси "ловката" реклама :lol: :lol: :lol:
Забранени са, между другото. Поне безплатните такива. :wink:
Lisko - майстор
Перфектно и за нула време... сега ако каже, че и евтино са я свършили ще събере канарчетата.
:?
Чираче - майстор
Това за понятието "евтино" е много относително. Зависи от доходите и нагласите на отделния човек. За хора с големи доходи нищо не е скъпо. Те търсят качество.
plamen6703 - майстор
dworkd16 написа:
Здравейте. С жената наследихме едно парцелче в Буковец и смятаме да го превърнем в двуетажна виличка. Тъй като строежът на цяла къща е малко над възможностите ни "направи си сам", ще ми трябват идеи за качествени фирми във Видинско, които предлагат строителни услуги.
Иначе за къщата в Плевен нямахме ядове - пичовете от Вълковстрой свършиха перфектно работата за нула време, ама за съжаление няма да могат да изпълнят проекта във Видинска област. Това им е сайта, ако на някой им трябват за там - http://vsivalkov.com/stroitelni-uslugi/
Тъй че чакам свежи предложения.
Можеш да поздравиш и Володя и сина му Вальо от мен :-D
Работиха ми на морето и на балкана, но това беше преди Володя да се раздели с ортака си и тогава свършиха добра работа. Сега вече нещата стоят по друг начин...
Ваньо, която фирма скрито рекламираш е маладо момче решило да се прави на предприемач и го е закъсал здраво, само с магазина за дървен материал работата не върви и няма как да върви, когато се харчи повече, отколкото се изкарва :-D
Ако ти си Ваньо, ще се сетиш по името и кой се гмуркаше и вадеше мидите и раците долу на юг, където морето е най-добро и цари рай от тишина и спокойствие. Покрива се наложи да се пипне малко миналата година, но няма нищо вечно, особено около брега на морето :). Като цяло предишната фирма бяхте добра фирма, сега "Вълковстрой" сте само една от всичките фирми на пазара, които явно изпитват глад за работа и лично аз не бих ви гласувал доверие да ми работите и то на далечен обект... а за закупуване само на дървен материал има къде по-добри оферти от вашите :-D
Успех, но не по този начин, не е пичовско такова поведение :-D

Тема "Дайде идея за качествени строителни услуги във Видинско" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: