Всички въпроси за вилата.
Doks - напреднал
Здравейте,
От извесно време събирам оферти от дограмаджиските фирми и като цена Ворошилов стъпват на половина от офертите на другите фирми(профили Weiss Profil и GEALAN)
което малко ме притеснява. Някой има ли впечатления като качество от тях да посъветва, да ли да се хвърлям на тяхната оферта?
krasi92 - майстор
Не си ли се замислял защо офертите им са по ниски-то цената и качеството вървят ръка за ръка а и монтажниците им са готини.Дори от тях да си я купиш дограмата тя си има 3 години гаранция и дори да има нещо си го поправят обикновенно.
Gnus - специалист
Аз горещо Не препоръчвам Ворошилов. Като цена бяха средна работа, а като качество си оставиха ръцете. Накриво сложена дограма. Между крилата и касите - луфтове. Езичетата не съвпадаха с металните насрещници и съм местил почти всички, защото не се затваряха крилата.
TACHO - специалист
Горещо НЕ препоръчвам Ворошилов. Имах да остъкля едно предверие на вилата под формата на П пред входната врата и понеже не е много отговорен проект, а Ворошилов имат офис точно до мен, реших да им се доверя. Обаче: монтажниците им са големи некадърници, да не ти казвам какви фуги ми оставиха и какъв монтаж ми направиха и какви мърлячи са. На всичко отгоре са объркали цветовете на ъгловите профили на П-конструкцията и вместо с цвят златен дъб като останалата дограма, са пратили цвят наподобяващ череша, който доста констрастира на останалия цвят. Не ги изгоних да си оправят цвета, само защото и аз трябваше да взимам още един ден отпуск и да ходя до вилата заради тях. Повече никога няма да стъпя в техен офис.
Doks - напреднал
Благодаря за споделеното :tick:

Тема "Фирми за PVC дограма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: