• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
plamen6703 - майстор
Лошото е, че след някой друг ден, ще трябва да го зазимяваш :)
sean-john - специалист
Не се бърка важното е ,че успях да го покрия преди да дойде истинската зима и да прогизнат гредите цяла зима... :).За по късен етап (на лято примерно) съм предвидил да може да се затваря частично или почти цялостно и да се ползва в есенните и пролетните дни/вечери с отопление разбира се.
sean-john - специалист
Мислех да пускам нова тема,но реших да използвам старата тъй като се отнася за този навес.

Някъде в нета бях срещал снимка на открито огнище,кръгло или квадратно не помня,под открит навес...над огнището имаше неръждавейка под същата форма като него и нагоре кюнец/комин.Снимката беше 100% българска на някой колега някъде в темите или ФБ групите,но прерових нета 2 дена и я няма...Ако някой си познае навеса или е срещал снимката моля да даде линк,че искам да си направя подобно и на моя навес,а подобна информация ще ми е много полезна...прилагам образна снимка на това което ме интересува.

Изображение

Изобщо ако има някой колега правил подобно нещо,ще се радвам да се включи да сподели има ли особености,важни правила при направата на подобно нещо и тънкости.Благодаря!
iva6ki - специалист
Ето ти храна за размисъл. Имай предвид че при такива огнища е повече от препоръчително монтирането на искроловител което разваля малко от чара му но спестява правенето на нова къща :rolleyes:

Прикачен файл

gg.jpg

Прикачен файл

2.jpg

Прикачен файл

1.jpg
sean-john - специалист
Точно нещо подобно търсех.Благодаря!
  • 1
  • 2

Тема "Навес/летен кът" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: