• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
4799inpl64 - специалист
Ако правиш асмальк не пониськ от2.50.Подпори,по-добре метални каквито си харесаш.Горната рамка с не много големи отвори,че теловете провисват.А теловете най добре алуминиеви,от старо улично-малко грозно докато го скрие асмата,ама вечно и нагьстичко,да не провисва.Гроздето,ако с за сянка отел-големи шумки,вирее навсякьде,расте бьрзо.
boqnkov - специалист
Мисля, че най - много ми допада идеята за метална конструкция с телове с ПВЦ покритие. Нещо не мога да измисля коловете около стълбите за да не пречат. Над стълбите ще има козирка с подпори, която да се "вгради" в конструкцията и в това поле да няма телове.

Прикачен файл

asma v2.0.jpg
asma v2.0.jpg (66.19 KиБ) Видяна 1742 пъти
m_markovski - специалист
А защо не направиш верандата по цялата дължина на къщата отпред и две хубави тенти една до друга, които да пазят сянка? Тентите ги хващаш на бетонния пояс и си готов - елегантно и красиво!
boqnkov - специалист
Мисля, че под тях ще е по- топло отколкото ако ги няма. Гледам да има колкото може по - малко бетон и колкото може повече зеленина за е по - хладно. В пловдивско лятото е страшно.
m_markovski - специалист
На главната в Пловдив няма ли кафенета с тенти? Или всичко е в асмалъци?
Тентата ти дава естетика и пълен контрол - пускаш я и я прибираш, когато искаш. Имаш богат избор от конструкции и платове (а не винил, който наистина държи топло).

Бил съм под асмалъкци пълни с оси и косове, не е приятно. Но в крайна сметка ти решаваш. Можеш да опънеш временно засенчваща градинска мрежа.
radius - майстор
Тентата ти дава неповторимо чувство на стил и спарено. Досега не съм виждал изключение.
  • 1
  • 2

Тема "Проект на асмалък и бетонни пътеки около къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: