Всички въпроси за вилата.
nikel - специалист
Дойде пролетта и започнаха ремонтите.

Прикачен файл

Преди.jpg
Преди.jpg (86.56 KиБ) Видяна 2914 пъти

Прикачен файл

След.jpg
След.jpg (105.32 KиБ) Видяна 2915 пъти
burkov - специалист
Изглежда доста приятно. Разкажи малко повече, как го направи?
tupalka - специалист
Готино е, но ъгловото парче има нужда от наместване...

Това пластмаса ли е? Ако го натиснеш между летвите предполагам потъва навътре.
muhala - майстор
Хаха, рекламка в стил "Вижте какво направих", "Оу, супер е. От къде ?", "Всичко купих от тук..."
шоп - майстор
На мен идеята по принцип ми харесва.
Нека има все повече избор и разнообразие в строителството и декора.

Като си спомня, че преди 30 години нямаше нищо-сега направо е пей сърце!

+1 към мнението, че ъгловия елемент е монтиран мнооого лошо и накриво . Направо ми боде в очите!
Имам и още една дребна забележка, но тя е пенклиерска и дребнава.
Лично аз когато кова ламперия ( сачак ) винаги гледам фугите на двете ъглови стени да са под нивел. Но това е наистина дребна забележка.
Поздравления за резултата!
Virtex - майстор
Някои мнения бяха премахнати заради опит да се "политизира" темата, като има получени предупреждения за пореден спам.
nikel - специалист
muhala написа:
Хаха, рекламка в стил "Вижте какво направих", "Оу, супер е. От къде ?", "Всичко купих от тук..."
Реклама друг път.Дал съм един куп пари за това нещо/800 лв./.И защо да обяснявам стъпка по стъпка като има обучаващ филм.
Между другото такъв "избор" има за тези панели не ти е работа. Направих го за 2 дена,ако беше камък щеше да ми отнеме 1 месец.
EDI - майстор
Преди произвеждахме много неща, за които сега дори не се сещат българите и откриват топлата вода.Гипскартон, полиуретанова ръчна пяна, алуминиеви профили за дограми и много други се правеха у нас.След 89-а затрихме производството и след 10 години ги преоткрихме произведени извън България.Вярно, че сега има повече, но това повече и там го нямаше преди 30 години, просто е плод на прогреса.А по темата, аз не харесвам такива изкуственяци, които се произвеждат сега, но това си е лично мнение.
nikel - специалист
Продължавам с ремонтите.

Прикачен файл

Сега.jpg
Сега.jpg (109.75 KиБ) Видяна 2131 пъти

Прикачен файл

Преди 1.jpg
Преди 1.jpg (113.74 KиБ) Видяна 2131 пъти

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: