• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
omirchev - специалист
пон сеп 02, 2019 3:09 pmplamen6703 написа:
пон сеп 02, 2019 12:26 pmomirchev написа:
още повече, че би следвало да работи във всякакви природни условия.
Всички тия ключалки от линка не работят "във всякакви природни условия", за една зима се скапва такава ключалка. Казвам ти го от личен опит с подобна ключалка закупена от варненска фирма за добри /за фирмата/ пари!
При мен крайният и работещ вариант е като твоя без ключалка. Предполагам си мераклия, решил си да се пробваш с такава ключалка и спиране няма да има, просто пробвай с ключалка от китайските линкове, че е по-евтина, аз олекнах с около 300 лв. и сега стои за декоративна украса!
Натам отиват нещата :) Не смятам, че китайското е надеждно, но пък самоделка в моите условия е съвсем ненадеждно. Е.. поне китайската джаджа излиза около 3 пъти по-евтино. За съжаление крилата ми са с доста голяма ширина и измишльотинката на чичко Архимед няма да работи в моя полза :)
Andri01 - майстор
Автоматиката подава импулс за отключване,ключалката задейства,а нейния НО контакт разрешава вече на двигателя да завърти. Ако по някаква причина ключалката не задейства,/ изгоряла,блокирала.../,тогава двигателя не получава захранване.
plamen6703 - майстор
пон сеп 02, 2019 5:59 pmomirchev написа:
пон сеп 02, 2019 3:09 pmplamen6703 написа:
пон сеп 02, 2019 12:26 pmomirchev написа:
още повече, че би следвало да работи във всякакви природни условия.
Всички тия ключалки от линка не работят "във всякакви природни условия", за една зима се скапва такава ключалка. Казвам ти го от личен опит с подобна ключалка закупена от варненска фирма за добри /за фирмата/ пари!
При мен крайният и работещ вариант е като твоя без ключалка. Предполагам си мераклия, решил си да се пробваш с такава ключалка и спиране няма да има, просто пробвай с ключалка от китайските линкове, че е по-евтина, аз олекнах с около 300 лв. и сега стои за декоративна украса!
Натам отиват нещата :) Не смятам, че китайското е надеждно, но пък самоделка в моите условия е съвсем ненадеждно. Е.. поне китайската джаджа излиза около 3 пъти по-евтино. За съжаление крилата ми са с доста голяма ширина и измишльотинката на чичко Архимед няма да работи в моя полза :)
Много правилно, въпроса е както казва да се наиграеш, аз се наиграх с около 300 лв. при теб ще е доста по-евтино и дано да е за по-дълго време. Казано е - мерак с пари се гаси :) !
Успех! :partyman:
omirchev - специалист
пон сеп 02, 2019 6:04 pmplamen6703 написа:
пон сеп 02, 2019 5:59 pmomirchev написа:
пон сеп 02, 2019 3:09 pmplamen6703 написа:

Всички тия ключалки от линка не работят "във всякакви природни условия", за една зима се скапва такава ключалка. Казвам ти го от личен опит с подобна ключалка закупена от варненска фирма за добри /за фирмата/ пари!
При мен крайният и работещ вариант е като твоя без ключалка. Предполагам си мераклия, решил си да се пробваш с такава ключалка и спиране няма да има, просто пробвай с ключалка от китайските линкове, че е по-евтина, аз олекнах с около 300 лв. и сега стои за декоративна украса!
Натам отиват нещата :) Не смятам, че китайското е надеждно, но пък самоделка в моите условия е съвсем ненадеждно. Е.. поне китайската джаджа излиза около 3 пъти по-евтино. За съжаление крилата ми са с доста голяма ширина и измишльотинката на чичко Архимед няма да работи в моя полза :)
Искрено благодаря !

Много правилно, въпроса е както казва да се наиграеш, аз се наиграх с около 300 лв. при теб ще е доста по-евтино и дано да е за по-дълго време. Казано е - мерак с пари се гаси :) !
Успех! :partyman:
omirchev - специалист
Така. Китайската ключалка е монтирана. Два дни работи добре :) Да видим как ще се държи през зимата :)
  • 1
  • 2

Тема "Търся подходяща електронна ключалка за външна употреба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: