• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
Gioshev - помощник
Здравейте!
Предстой ми монтаж на гранитни шапки на тераса и ще съм благодарен, ако помогнете с малко съвети.
1. Колко фуга се оставя?
2. С какво се запълва фугата? Например става ли с Церезит СЕ40 или трябва нещо специално.
3. Цялата тераса включително и стените ще ги хидроизолирам. Трябва ли да намажа хидроизолация и под шапките?
Прикачен файл:
tmp-cam-8007410883052776206.jpg
Gioshev - помощник
Мислех, че това е активен форум.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет сеп 03, 2020 8:57 amGioshev написа:
Мислех, че това е активен форум.
Сърдиткооо
Виж къде си писал.... Виладжиите са си активно на вилите, не у форума
Димитър Димов - специалист
4 г. не си писал нищо,а сега в темата ти искаш да се отговори на мига,а изчакай малко .
muhala - майстор
чет сеп 03, 2020 8:57 amGioshev написа:
Мислех, че това е активен форум.
Аз пък не отговарям на хора, които пишат думи завършващи на й. Акций, прдстой, Марк Аврелий.
Димитър Димов - специалист
ср сеп 02, 2020 7:02 pmGioshev написа:
Здравейте!
Предстой ми монтаж на гранитни шапки на тераса и ще съм благодарен, ако помогнете с малко съвети.
1. Колко фуга се оставя?
2. С какво се запълва фугата? Например става ли с Церезит СЕ40 или трябва нещо специално.
3. Цялата тераса включително и стените ще ги хидроизолирам. Трябва ли да намажа хидроизолация и под шапките?
tmp-cam-8007410883052776206.jpg
по т.1 виждал съм и фуга 5 мм.,виждал съм и 3 мм., т.2 виждал съм фугирано с фуга ,също така и със силикон, по т.3 измазваш от долу до горе, след това слагаш каквото искаш отгоре и по-кротко все пак никой с нищо не ти е длъжен.
Gioshev - помощник
Мен един майстор ми каза да фугирам с лепилото, с което ги лепя. Та сигурно и това ще видиш :) Мен по-скоро ми трябва конкретна марка и модел, че не ги разбирам много. Дадох конкретно пример с Церезит, защото ги има в най-близкия склад.
Май много свикнах с фейсбук, та затова очаквах по-бръз отговор. Наистина не съм писал от доста време.
Димитър Димов - специалист
Това че ти е казал с лепило означава че е важно да се запълни фугата,пък с какво ще е няма значение.Едва ли има значение производителя,ползваш това което има,само да е за външна употреба.Тук хората ходят на работа,не са като кифлите които живея с и за фейса и по цял ден да "висят" във форума.За днес толкова,тръгвам да си заработя 5-та лв.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет сеп 03, 2020 3:13 pmДимитър Димов написа:
.. като кифлите които живея с и за фейса и по цял ден да "висят" във форума.За днес толкова,тръгвам да си заработя 5-та лв.
Не обиждай. у фейса ся революция прайми
Пиша тук, щото чакам да видя каква е тази шапка :wink:
Gioshev - помощник
Вижда се на снимката. Ако искаш мога да ги снимам и само тях. Двойно заоблени са с по два канала. Тези скосените на 45° още не съм ги довършил.
  • 1
  • 2

Тема "Шапка на тераса - лепило и пълнител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: