• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
DimitrovG - помощник
kborisov - специалист
Те изправиха кулата в Пиза, та една ограда да не може...
Ако се подкопае внимателно, трябва да почне да се изправя. Само дето ще слегне надолу.
Ама най добре да се направи наново, с по-дълбоки основи и двете страни на портата да са свързани под земята.
wanderer - специалист
Имам подобна ограда в подобно състояние, една идея по изправена. Градена със същите блокчета, дори със същите железа отгоре :-D . Съвсем на скоро виках трактор да ми вади едни коренища и като ровна до основата се оказа, че има основа от камъни, но почти без бетон, върху която има излят пояс и нагоре е зиданото. Но всичко беше мръднало заради камъните. За себе си съм решил, че ще я събарям. А при теб като гледам май и техика не може да влезе да я натисне. Ако това от снимката е проблемният участък по-добре на ново я направи според мен.
DimitrovG - помощник
пет дек 11, 2020 12:02 pmwanderer написа:
Имам подобна ограда в подобно състояние, една идея по изправена. Градена със същите блокчета, дори със същите железа отгоре :-D . Съвсем на скоро виках трактор да ми вади едни коренища и като ровна до основата се оказа, че има основа от камъни, но почти без бетон, върху която има излят пояс и нагоре е зиданото. Но всичко беше мръднало заради камъните. За себе си съм решил, че ще я събарям. А при теб като гледам май и техика не може да влезе да я натисне. Ако това от снимката е проблемният участък по-добре на ново я направи според мен.
Има от къде да влезе техника, ще го мисля следващите два месеца,благодаря за съветите!
zz_stefanov - майстор
Ако е само за гътане лебедка и въже и си готов. То може за безопасност да я гътнеш по отрано.
  • 1
  • 2

Тема "Наклонен дувар" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: