Всички въпроси за вилата.
fbr - майстор
А ако никой не му обърне внимание, ти какво ще платиш. Забележи че, той навеса си го прави в двора, само че оградата ще е отместена навътре в имота.
silent - майстор
съб мар 06, 2021 8:25 pmky-kyy написа:
съб мар 06, 2021 8:20 pmsilent написа:


Абе я си е.. м......
Сериозно ли, такова отношение имаш към всеки, който се опитва, да ти даде съвет ? Съжалявам, че загубих време с такъв невъзпитан и злобен човекоподобен елемент...
Не се нуждая нито от съвета ти още по малко от иронията и сарказма ти, обстоятелствено написах каква е ситуацията и попитах.....при това не мисля да засягам нечии права като ограничавам достъп и затварям топика и т.н.
ky-kyy - майстор
съб мар 06, 2021 8:34 pmsilent написа:


Не се нуждая нито от съвета ти още по малко от иронията и сарказма ти, обстоятелствено написах каква е ситуацията и попитах.....при това не мисля да засягам нечии права като ограничавам достъп и затварям топика и т.н.
И ей така, просто си ме напсува....Щото си голям мъж...
Чираче - майстор
съб мар 06, 2021 8:36 pmky-kyy написа:

И ей така, просто си ме напсува....Щото си голям мъж...
Ти си го изпроси. :lol:
ky-kyy - майстор
съб мар 06, 2021 8:38 pmЧираче написа:


Ти си го изпроси. :lol:
Да, така правите, когато сте скрити зад монитора....Някак си изпъквате и ставате велики. Липсват вдигнатите палчета в този форум, така ще сте още по-значими. Венсеремус!!! Напсувахме ку-куу и сме най-вървежните в целия интернет...
Жал ми е за теб Чираче, ама..... ми минава бързо. Заслужаваш си съдбата :)
silent - майстор
съб мар 06, 2021 8:36 pmky-kyy написа:
съб мар 06, 2021 8:34 pmsilent написа:


Не се нуждая нито от съвета ти още по малко от иронията и сарказма ти, обстоятелствено написах каква е ситуацията и попитах.....при това не мисля да засягам нечии права като ограничавам достъп и затварям топика и т.н.
И ей така, просто си ме напсува....Щото си голям мъж...
Не съм голям мъж....ако бях голям мъж нямаше да се занимавам тук с проблеми за малки мъже....и тъй като явно ти си големия мъж който се кефи и злорадства на проблемите на малките мъже пък се и почувства засегнат то аз малкия мъж си вземам думите обратно и ти казвам... живей...
Чираче - майстор
съб мар 06, 2021 8:41 pmky-kyy написа:

Жал ми е за теб Чираче, ама..... ми минава бързо. Заслужаваш си съдбата :)
Мен не ме мисли. Явно нещо ти има, та търсиш начин за конфронтация. Абе, пий ги тия хапчета, бе.....
ky-kyy - майстор
А, не си мисли, че си първия, който се опитва да изпъкне на мой гръб, или пък първия, който при липса на аргументи ме обижда и псува, като каруцар...Не ме учудва грубото отношение, нито пък съм тръгнал да се правя на жертва. И защо да се обиждам, от някакви си пиксели, на монитора си?
Честно, не мислех че си някакъв бастун и че нямаш никакво чувство за хумор. Голям, малък мъж...не знам къв си, само чета кво пишеш и как се отнасяш с хората и си правя изводи.

Ай, успех със строежа....Не съм ти душманин, въпреки явната ти неприязън, към мен :)
ky-kyy - майстор
съб мар 06, 2021 8:53 pmЧираче написа:


Мен не ме мисли. Явно нещо ти има, та търсиш начин за конфронтация. Абе, пий ги тия хапчета, бе.....
Тиху, че се излагаш :) За пореден път :)
Чираче - майстор
съб мар 06, 2021 8:59 pmky-kyy написа:
съб мар 06, 2021 8:53 pmЧираче написа:


Мен не ме мисли. Явно нещо ти има, та търсиш начин за конфронтация. Абе, пий ги тия хапчета, бе.....
Тиху, че се излагаш :) За пореден път :)
Аргументирай се с какво се излагам. МОЛЯ!

Тема "Питане за навес на улицата." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: