Всички въпроси за вилата.
silent - майстор
пон мар 08, 2021 8:32 ambrick написа:
нед мар 07, 2021 8:41 pmsilent написа:
Това е алея топик за достъп само до моя имот...на кадастъра я има и е 3метра....на картата я няма няма име....коли не минават защото е стръмна тясна и черен път....а и колите ми са на нея и няма как да се минава...от време на време по някой пешеходец....това е...аз я поддържам....чистя сняг...насипвам с каквото изпадне и заравнявам коловозите като станат дълбоки. ...това е...на никого няма да пречи козирката ми а и никой не е дошъл досега с лопата с помогне като събирам на долната улица чакъла дето са свлекли дъждовете за да насипвам изроненото....но киселите и мързеливи смотаняци са навсякъде....
В кадастъра точно това и трябва да има - съществуващите огради. Вие вижте къде минават регулационните линии.
Прегледах кадастъра....с изключение на това че в долния край трябва да се премести с 1..метър в страни друга промяна няма....продължава да е три метра.....явно или ти не си наясно със законите....или тези от кадастъра не го знаят....а вероятно преди пове от 50г...не е имало такъв закон и сега ако трябва да се приложи общината трябва да отчуждава и прави широки улици.....това във вилна зона ако и покрай София знайш кога.....

Тема "Питане за навес на улицата." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: