Всички въпроси за вилата.
bigdragon - майстор
чет юни 10, 2021 9:01 pmkr1100 написа:
чет юни 10, 2021 7:33 pmdampi0 написа:
И този "проект" е бил одобрен от общината в която живеете? Без да се асфалтира върху тръбите?
Предполагам тръбите не сте ги полагали върху път?
Да одобрен е от общината.Без да има одобрение не може да се копае.
Тръбите са положени под т.н. /улици с имена от някъде 2015 г./. Там където е трасето по т.н. улици след пролетно летните проливни дъждове се насипа едър чакъл 10 тина см размер, валиране, после дребна фракция чакъл, валиране и от кмета на района подарък асфалтови отпадъци /запечатка/, пръскаане с нафта. И улиците бяха Ок докато не започнаха да избиват от високото налягане / почти 16 атм . /PVC заварени муфи. и копане за отстраняване на течовете с чугунени муфи.
...........
И накрая всичко в Шокаровия канал...

Детството ми мина на Офицерския плаж.
Сега лятото санитарните власти го затварят.
Защо ли е така?
Нали всички нови кооперации са с разрешения за включване към канал...
radius - майстор
И къде по-точно ще се заусти канализацията на съкооператорите-пенсионери с 200лв пенсия дето са дали по 5 бона за канал, като на север от Камчия и на изток от Русе (че даже и Янтра) няма 1 река? Ами селската ПС кой я плаща, щото тя не влиза в тия 5000 ?
Но тя и да е без пари, после къде отива пречистената вода?
Andri01 - майстор
ВИК Варна са за е...! Аз лично знам две места,където канала за отпадни води отива в дъждовната канализация. Като за едното имам и снимки. Писах до мисирките в "Морето нет" и управителя на ВИК - отговор : НУЛА! За това и Офицерския плаж е на това дередже!

Тема "Вода от пречиствателна станция в септична яма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: