• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
nelina_london - специалист
Щях да кажа същото,но за момент реших,че може да влезна в ролята на кифла.
В Англия се ползваше редовно в парковете,около храстите,както и при част от детските площадки.Лигави се и се пързаля сериозно.
brum - майстор
Е що не го казахте преди да докарам 1.5м3 материал...

Сега вече ще е к'вото такова. В интерес на истината съм ходил по подобно, но само от дървени кори в щатите. В мокро време. Грам не се пързаляше. Моя материал не е само от кори, та има риск. Но пък съм далеч от мисълта, че ще се пързаля и ще лепне по обувките като калта из двора.

Накрая най-много да наредя плочки върху него. Тъкмо като гние ще ги топли и ще разтапя снега :) . Пък и ще го играе дренаж за водата.
MamaMy - майстор
Аз се обадих веднага щом го прочетох. Като си бръз кой е виновен :mrgreen:
Димитър Димов - специалист
Кеф цена нЕма.При около 35 лв/м3 за инертен материал,който в последствие може да се използва за бетон,се купува нещо на двойна цена което в последствие може да се ползва за... :? нищо.Е парите са си негови със здраве да си ги харчи.
brum - майстор
Така, да докладвам - при дъжд и сняг пътеката работи без драма. При дъжд не се пързаля за сега. Ходи си се спокойно и обувките не се цапат.
brum - майстор
И последен доклад - пътеката свърши чудесна работа. Дъжд, сняг - обувките бяха чисти. Не сме се пързаляли. Не се изми и като я гледам може да издържи още няколко сезона.

Единственият недостатък беше, че преди да се отъпка се случваше някое парченце да се втъкне в грайфера на обувките и да се разнесе.
  • 1
  • 2

Тема "Пътека която да изкара зимата?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: