Всички въпроси за вилата.
hard_core - специалист
Здравейте, правя една барака на вилата и се чудя дали пълната дъсчена обшивка би била достатъчна за да няма диагонали на стените.
Размера е 2,20х1,20м., гредите са 10см., дъските 2 или 2,5см.

Прикачен файл

baraka1.jpg
silent - майстор
Достатъчна е кови...освен ако стадо слонове не се качи на покрива да играе кючек...
hard_core - специалист
ср юли 27, 2022 7:50 pmsilent написа:
Достатъчна е кови...освен ако стадо слонове не се качи на покрива да играе кючек...
:lol: надявам се слоновете да седят на страна от покрива...
Другото което се чудя е с пирони или винтове е по-добре да ги хвана дъските? Кое би било по-надеждно, 10-ки пирони или 10-ки "торнадо" винтове?
silent - майстор
Аз предпочитам винтове ма чак десетки....едва ли путин ше цели точно твойта барачка 6х60, 6х80нещо такова бих ползвал за обшивка...
hard_core - специалист
ср юли 27, 2022 10:04 pmsilent написа:
Аз предпочитам винтове ма чак десетки....едва ли путин ше цели точно твойта барачка 6х60, 6х80нещо такова бих ползвал за обшивка...
Благодаря!
hard_core - специалист
Бараката е на 99% готова. Мисля, че стана стабилна /снега като натрупа, ще се разбере :roll: /. Ценово спрямо готовите е поне на половина а ,като се има предвид, че за първи път правя нещо такова определено си заслужаваше!

Прикачен файл

1_1.jpg

Прикачен файл

1_2.jpg

Прикачен файл

1_2_1.jpg

Прикачен файл

1_3.jpg
joro_kem - специалист
екстра е станала!
lecki - специалист
Аз бих сложил някой диагонал.
hard_core - специалист
пон мар 06, 2023 6:22 pmlecki написа:
Аз бих сложил някой диагонал.
Ами и аз бих защото така е правилно, но ще е по нататък с останал материал от друг проект.
нед мар 12, 2023 1:28 pmgogo7777 написа:
Идеално барачле =D>
:drinkers:
Благодаря! :)

Тема "Въпрос за опаянтване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: