• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всички въпроси за вилата.
nobreak - специалист
Здравейте. Ситузцията е такава, че имам една излята на грубо плоча 7 х 4 м и върху нея искам да сложа сглобяем басейн, но бетона не е много гладък и има малка денивелация. Разбира се ще има подложки под басейна и няма да ляга директно на басейна, но все пак ми се искаше да го изравня. Бях чел започнати някъде теми за цимент, пясък и някакви пластификатори, но....нищо конкретно. Моля дайте някаква идея, дори и с обикновена замазка да е, колко да е минимума за да не се напука зимата? Благодаря!
krasi92 - майстор
замазка на открито зимата на пролет ще я ринеш с лопатата.Не си ли закъснял с басейна за тази година
nobreak - специалист
пет сеп 09, 2022 6:59 pmkrasi92 написа:
замазка на открито зимата на пролет ще я ринеш с лопатата.Не си ли закъснял с басейна за тази година

Късно е, но да съм подготвен отрано за другата година. Предложи нещо...гранитогрес?
chapara - майстор
И аз мислех да ти кажа че ще я ринеш, но предпочетох да съхраня оптимизма ти :-D

Гранитогрес-не! Но хубави, гладки и здрави тротоарни плочи, здраво залепени и нивелирани-ДА. А след време идеална площадка за беседка, тъй де като след една година ти писне да се занимаваш с басеина.
nobreak - специалист
пет сеп 09, 2022 7:36 pmchapara написа:
И аз мислех да ти кажа че ще я ринеш, но предпочетох да съхраня оптимизма ти :-D

Гранитогрес-не! Но хубави, гладки и здрави тротоарни плочи, здраво залепени и нивелирани-ДА. А след време идеална площадка за беседка, тъй де като след една година ти писне да се занимаваш с басеина.
Това нещо с какво се лепи и оставя ли се фуга? Друго съм си мислел - дъски плътно една до друга?

Сега ми дойде друго.... Ако го позагладя с бетон или теракол и отгоре хидроизолация от рода на воалит, че имам точно за 30 м2 на 2 слоя?
moimoimoi - майстор
Сложи си един балатум
nobreak - специалист
пет сеп 09, 2022 11:32 pmmoimoimoi написа:
Сложи си един балатум
Грапав е бетона, с какво да го изравня преди това?
Junak - майстор
А плочата ша може ли да издържи басейна? :?
nobreak - специалист
нед сеп 11, 2022 1:31 pmJunak написа:
А плочата ша може ли да издържи басейна? :?
Доста камък и бетон 25, както и мрежа 8 ММ.....дебела е около 20 см....Мисля ще издържи 17 тона вода
chapara - майстор
17 тона, чакай малко! Я започни с вида басеин и всичко за него :?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Въпрос саморазливна замазка направи сам" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: