• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
chapara - майстор
нед ное 20, 2022 9:42 pmkr1100 написа:
нед ное 20, 2022 1:52 pmMamaMy написа:
...Още от 75' имаха цветен телевизор,
Може би искаш да кажеш руски отоплител ?? :-D
Това пък сега :?

Гледай от дълбочината на времето и историята! Твоя отоплител май си го забравил и навярно си спал пред магазина да си пазиш ред :-D
Вадиш темата от контекста :cool:
BLUEPUPIL - майстор
Прикачен файл:
1.png
Прикачен файл:
2.jpg
Прикачен файл:
3.jpg
3.jpg (108.88 KиБ) Видяна 4104 пъти
Прикачен файл:
4.jpg
Прикачен файл:
5.jpg
5.jpg (74.74 KиБ) Видяна 4104 пъти
BLUEPUPIL - майстор
Прикачен файл:
6.jpg
Прикачен файл:
7.jpg
7.jpg (80.76 KиБ) Видяна 4104 пъти
Прикачен файл:
8.jpg
Прикачен файл:
9.jpg
9.jpg (76.73 KиБ) Видяна 4104 пъти
Прикачен файл:
10.jpg
BLUEPUPIL - майстор
Прикачен файл:
11.jpg
11.jpg (47.92 KиБ) Видяна 4104 пъти
Прикачен файл:
12.jpg
Прикачен файл:
13.jpg
Прикачен файл:
14.jpg
Прикачен файл:
15.jpg
15.jpg (77.71 KиБ) Видяна 4104 пъти
Георги767 - специалист
=D> Много яки къщички,за двама души перфектно.
zz_stefanov - майстор
съб ное 19, 2022 12:52 amБеров написа:
пет ное 18, 2022 6:10 pmGGK написа:
Направи си вътрешна тоалетна. От това пари не пести.
Гледам да пестя максимално от място вътре.
Тоалетната може да е прилежаща на някоя от стените с врата към помещението.
нед ное 20, 2022 1:52 pmMamaMy написа:
То бива икономия, ама да мизерстваш на днешно време без баня и да ходиш до външен нужник си е жива простотия. Моите баба и дядо си бяха селски хорица, но почитаха прогреса. Още от 75' имаха цветен телевизор, а вътрешна баня и тоалетна са имали винаги.
Може да мизерстваш само ти! Написал съм много ясно, че е място за отдих извън селото... Демек ще ида да звърша някаква работа там или ще се съберем с приятели и после всеки по къщите... Супер ще е да цопна един кенеф вътре и като сме се събрали компания някой като влезе да разтоварва да го чуват всички.. Аз какво питам те какво отговарят... хванахте се за тоя кенеф все едно вие ще ходите. Хората които са имали външни тоалетни и все още имат и използват, не са нещо по-лошо от вас, даже напротив.. Искрено ви съчуствам на такива ограничени хора...
Ама и аз съм тръгнал от градски чада да искам мнение за неща на село...
вт ное 22, 2022 12:55 pmBLUEPUPIL написа:
11.jpg


12.jpg


13.jpg


14.jpg


15.jpg
Колега благодаря за идеите!
klomo - специалист
ср ное 23, 2022 1:32 pmБеров написа:
нед ное 20, 2022 1:52 pmMamaMy написа:
То бива икономия, ама да мизерстваш на днешно време без баня и да ходиш до външен нужник си е жива простотия. Моите баба и дядо си бяха селски хорица, но почитаха прогреса. Още от 75' имаха цветен телевизор, а вътрешна баня и тоалетна са имали винаги.
Може да мизерстваш само ти! Написал съм много ясно, че е място за отдих извън селото... Демек ще ида да звърша някаква работа там или ще се съберем с приятели и после всеки по къщите... Супер ще е да цопна един кенеф вътре и като сме се събрали компания някой като влезе да разтоварва да го чуват всички.. Аз какво питам те какво отговарят... хванахте се за тоя кенеф все едно вие ще ходите. Хората които са имали външни тоалетни и все още имат и използват, не са нещо по-лошо от вас, даже напротив.. Искрено ви съчуствам на такива ограничени хора...
Ама и аз съм тръгнал от градски чада да искам мнение за неща на село...
"Хората които са имали външни тоалетни и все още имат и използват, не са нещо по-лошо от вас, даже напротив"

Осъзнай се !
  • 1
  • 2

Тема "Нов проект" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: