Всички въпроси за вилата.
dios - напреднал
Имам едно малко банално питане,искам да купя пясък устройва ме от Балша софийско та ме интересуват цени някой ако има инфо ще ми е от полза
shotik - майстор
В Балша доколкото знам се добива трошен камък-баластра и филц,за пясък не съм сигурен.
dios - напреднал
Добре някой може ли да ми каже размерите на фракциите които се добиват чух че имат номера и може ли най ситната да замести пясъка
dios - напреднал
Айде размерите ги разбрах,сега ако има някой да ме ориентира и за цените щот вече два пъти ходя до Балша и все след работно време и никой няма. Абе нещо май сам си пиша сам си отговарям не е на добре тая работа :-D :-D
8180 - майстор
Приятел,
Ти кажи за какво ти е този пясък дето искаш да го замениш с фракция - не че аз ще ти отговоря, понеже не ги разбирам, но тук има хора.
Защо точно Балша - разходи се по Ломско шосе - все ще намериш кой да ти достави.
При някои изкопи също съм виждал да излиза пясък (ако имаш приятели с камиони), обаче не знам дали върши работа за твоите цели.
dios - напреднал
Ами ще правя ограда и ми трябва за бетон,а от Балша защото ми е по близо.трябва ми за извън София.Ще ми трябва доста затова видях че много хора заместват пясъка с фракция,не разбирам много от такива неща но пък и доста съм направил,а пък и точно сега съм набрал ентусиазъм

Тема "Инертни материали" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: