Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
stoil2 - специалист
А коя фирма ти ги смени? От софийска вода ми казаха че само те сменят водомери и е 52 лева ако работят спирателните кранове, и 65 ако не работят (моите май не работят) и ми се виджа много.
Master_Kenobi написа:
Стоиле, нови братче!
Проверка, ремонт (едва ли) и пак ще те накарат нови да си сложиш! Ще ти излезе камила с рогове и ще стоиш най-малко 1 месец без водомери, а през това време ще ти таксуват водата на база, която всеки месец расте. А на сторно не разчитай, послушай ме!

Звънни на 812-2121, това е Софийска вода. От там питай и ще ти дадат телефоните на поне 5-6 лицензирани фирми. Обаждаш се, идват и ги сменят. Лесно и бързо и най-евтино излиза така.
През пролетта го правих това упражнение.
Time2Burn - специалист
В тая цена включен ли е водомера и пломбата? И цената за 1 брой ли е?
Rumen Iankov - специалист
Подмяна на водомер 43.33 лв 52.00 лв
Подмяна на водомер и спирателен кран 54.17 лв 65.00 лв
Тарифа за клиенти без монтирани водомери 62.50 лв 75.00 лв


Изберете подходящия за Вас вариант на услугата:

Подмяна на водомер – подходящ, когато водомерният възел има работещ спирателен кран, възвратна клапа и филтър.
Подмяна на водомер и спирателен кран – подходящ е в случай, че водомерите са стари, повредени или с липсващи части.
Монтаж на водомер в жилища без измервателни уреди – поставяне и пломбиране на измервателни уреди в имоти (апартаменти), които не разполагат с индивидуални водомери
Можете да се възползвате и от следните отстъпки:

отстъпка при поръчка над 10 водомера – 5%
отстъпка при поръчка над 30 водомера – 10%


Това е на сайта на софийска вода
Master_Kenobi - V.I.P.
stoil2 написа:
А коя фирма ти ги смени? От софийска вода ми казаха че само те сменят водомери и е 52 лева ако работят спирателните кранове, и 65 ако не работят (моите май не работят) и ми се виджа много.
Изрових документите:

Бруната България ООД, тел. 91-55-709, 91-55-719

Мда... 86,- кинта съм платил за двата водомера, за всичко. На 10.04.2008 г. Спомням си, че го предпочетох пред варианта да ги свалят и проверяват. Бруната ми е и топлинния счетоводител, но едва ли съм се натресъл на тях, ако не са били в час с цените. Смяната на водомера, касае и топлинния счетоводител, но това става служебно, ако са оторизирани фирми. Иначе има грижи.
провериха ми наскоро водомерите за по 8 лв. в лаборатория ЕНБРА 930 60 29

Иначе имат услуга да дойдат до вас и да направят всичко вместо мен :-D Проверка водомер
Domashen_maistor - специалист
Газтест са сертифицирани да извършват проверки на водомери от Държавната комисия по метрология и стандартизация, но не знам как ще го пломбират наново. Иначе най-лесно е просто Софийска вода да го смени.
Да бе Софийска вода, монополист с най-високите цени а и ме пратиха за зелен хайвер да ги чакам месец :?

Мойте ги пломбираха майсторите като ми върнаха водомерите от лабораторията :wink: - за 1 ден
sian - специалист
Малко стара тема но да не отварям нова. Според вас нормален ли е разхода от 30м/3 на месец от 4 възрастни и дете. Или има проблем с водомера.
plamen6703 - майстор
Въпроса е по-скоро за гадаене, ние сме двама възрастни и сме все около 20 кубика месечно :) ! :partyman:
Antonii - майстор
30 кубика е нормален разход, а ако детето е бебе даже е и нисък.

Тема "Проверка на водомер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: