• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
До господина който казва че сме фалшиви - първо като търговско наименование "Геохидроинженеринг" е съвсем ново . Ако сте работили с нас или по точно с аквадрил трябва да ви помня . Номера и името са съвсем различни поради няколко причини които не смятам да изтъквам тук.
До господина който търси информация която е точно специфична за различни райони , различни терени , различни изисквания на клиента и т.н. съм написъл който има въпроси да звъни на посочения телефон . Информацията в сайта е само общо информираща . Ние не търсим мястото и точката на водата имаме връзка с повечето търсачи на вода но използваме най вече информацията за района . Мога да кажа в България има вода на всякъде въпроса е на каква дълбочина и клиента дали може да си позволи да се достигне до нея . Можем да дадем гаранция че при договорка за извършване на сондаж ние ще я изпълним . Ако не успеем имате пълното право да не ни платите .
kr1100 - майстор
геохидроинженеринг написа:
Можем да дадем гаранция че при договорка за извършване на сондаж ние ще я изпълним . Ако не успеем имате пълното право да не ни платите .
Много голямо изхвърляне и силни думи/Кажи ми при мен на каква дълбочина има вода и дебит.
Офф аз знам на каква дълбочина е .
plamen6703 - майстор
геохидроинженеринг написа:
До господина който казва че сме фалшиви - първо като търговско наименование "Геохидроинженеринг" е съвсем ново .
Спомни си с кой го докарахте до сключване на договор, но не успяхте да представите удостоверение за актуално състояние, защото просто сте фалшиви :-D :partyman:
stamenov1 - специалист
Според справка в Търговски регистър фирмата е регистрирана на 15,02,2019 г. Всеки може да си го провери.
Здравейте колеги искам да отворя нова тема надявам се да получа съвет от някои сблъскал се със моя проблем! Въпроса е имам сондаж 30 метра но няма вода могат ли да се изкарат тръбите и да се пусне до 60 метра или във тръбите с по малка сондажна глава да се продължи до 60 метра .Диаметъра на тръбите е 160 мм дебелостенна но отдоло е затворена с конус.
kr1100 - майстор
чет юли 11, 2019 4:20 pmstamenov1 написа:
Според справка в Търговски регистър фирмата е регистрирана на 15,02,2019 г. Всеки може да си го провери.
Знам ,че е стар пост.
Ама адвокате не ти ли прави впечателение, че м/у твоя пост на този на фирмаджията има 1 г давност?
Постовете на фирмаджията са от 2018 , а твоя от 2019 / не се запъвам с месеци/
Да попитам, на 19-ия метър излезна каверна, та сондьорите не могат да продължат така поне ми казаха! дали с тези по-стари технологии може да се доизкопа до към 35 тия метър! Терена скала
Krass - майстор
Питай тези, които не използват бентонит, а въздух.
Здравейте колеги,имам проблем със сондажа който е правен преди няма и месец,не мога на вкарам нищо след 13 метър
шоп - майстор
Викни хората правили сондажа.
Тук с тази оскъдна информация, която даваш едва ли ще получиш отговор.

Дълбочина, диаметър, обсада, дренаж, как са наставяни тръбите, какви са....
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

Тема "КАК СЕ ПРАВИ ръчна сонда за вода ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: