• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Andri01 - майстор
хидрант, я кажи на нормалните хора,как ще "копаеш" с тази сопа в дупка с диаметър 1м и дълбочина пони 0,5м?? Иначе да даваш тъпи акъли си най-добър!! Аз писах ,че съм го "играл този филм"!! Но който се интересува-да пита/ може на лични/ ,не държа да отварям твоите очи и на "последователите ти"!!
инструмента е супер но трябва да е здравичък, ако аз го изработвам едва ли ще издържи :roll:
hidrazin - майстор
вт ное 15, 2022 4:04 pmBojidar83 написа:
инструмента е супер
Разбира се че е супер. За тесни пространства може с по-къса дръжка и съответно по-масивна.
Ама това вземи да го обясниш на оня по-горе дето и връзките на обувките не мое да си върже а чака някой да го пита налични...
И за кво да го пита? :lol:
:partyman:
Andri01 - майстор
Който трябва ,попита. :lol: Явно на времето ,АКО?! си ходил в казармата ,много си чистил коридора или...с четка за зъби!?!? Те неврастениците ги вземаха само за трудоваци,с лопатите
hidrazin - майстор
Дано никой не е сглупил да попита. Чао Андрешко...
:partyman:
Andri01 - майстор
На сватбата: дружките на рада припявали-" дано Рада мома излезе..." . " Дано,дано ама не вярвам" - припявала си майка и. Е ти де - вЕрвай си сам, щото на тъпите ти съвети никой не се връзва. Кладенец се прави с акъл и ръце ,не със тъпи клипчета от нета :lol: :lol:
Andri01 - майстор
"...Докато пусна кукичката и голия шаран я налапа здраво.
Едва ли има рибар да се поФали с такова постижение - няма и 8 минути и да закачиш такъв голям шаран...
Шаран-рекордьор! :lol:
:partyman: ..." Смяхххххх!!! :lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "КАК СЕ ПРАВИ ръчна сонда за вода ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: