• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Каналски - специалист
Georgy Porgy написа:
Ок, ..
Тиии .... то хубаво , ама аз толкова се Старах да обяснявам !
И други Също !
Georgy Porgy - помощник
Каналски написа:
Georgy Porgy написа:
Ок, ..
Тиии .... то хубаво , ама аз толкова се Старах да обяснявам !
И други Също !

Благодаря и на тебе за обесненията, но избора бе предопределн с оглед на това че смесителната батерия бе закупена преди да възникне питането ми за бойлера с отворена система...

Отчитам предимствата на такава система но все пак важен е крайният ефект - а той може да се постигне и с по-малко разходи (и по-висок риск)


:)
Здравейте на всички, моля за помощ! Търся си от доста време такъв нестандартен смесител за отворен тип проточен бойлер. Писъх къдели не, по форуми, по вериги магазини , питъх и рспитвах, но продавачите не са се зблъсквали с тскъв тип смесители. Моля за помощ, някой да ме насчи от къде мога да си закупя този смесител на по достъпна цена. Видима ми изпратиха техе каталог, но цената там започва от 350лв. На горе. Приксчам снимка какво точно ми трябва . Благодаря предеарително !

Прикачен файл

CE_5_A_8_A_5A8B5_B_8_JB5_.jpg
CE_5_A_8_A_5A8B5_B_8_JB5_.jpg (52.67 KиБ) Видяна 1286 пъти
romanpm - майстор
Потърси употребявана такава , доколкото знам има стенни само :? / имам такъв бойлер 5л с керамичен водосъдържател на 38 г "само :wink:
Здравейте отново, след дълго лутане удпях да открия, търсеният смесител ! Прилагъм връзка за хора, който също се нождаят от такъв смесител. https://bauhaus.bg/kuhnenski-smesitel-m ... -nalyagane

Прикачен файл

respekta-gorenje-boiler-warmwasserspeicher-untertisch-10-liter-mit-armatur-ekw-10-u-qmix-700-set-3-360x360.jpg
respekta-gorenje-boiler-warmwasserspeicher-untertisch-10-liter-mit-armatur-ekw-10-u-qmix-700-set-3-360x360.jpg (46.04 KиБ) Видяна 1168 пъти
  • 1
  • 2

Тема "страннен бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: