• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
mitaka_vk - специалист
Подобни връзки се продават в магазините за противопожарна техника, само че там са 1" цената окомплектовано варира между 35 и 70 лв за парче до 1 м /мисля че бяха най често 80 см/. Ако ги вземеш отделно компонентите излиза доста по ниска цената, проблем е кой ще сложи холендровите гайки в краищата на тръбата. Ако предлагат услугата в магазина откъдето ще ги вземеш направо действай смятам че си заслужава.
quietmadness - специалист
Във фирмата където бях казаха: "Казвате дължините които Ви трябват и накрайниците М/Ж (външ. / вътр. резба), ще нарежем тръбите и ще монтираме изводите. Не Ви е неоходимо да търсите комплект за слагане на накрайниците и не се заплаща допълнително."
Убави хора според мен.
Само едно ме притеснява да не вдигат много шум при преминаване на водата, все пак вътре не е гладка повърхност. :?
Да не вземе да се къпе някой и все едно минава товарен влак :?

А за монтирането на смесителите реших да взема по две колена и да ги капна за някоя планка неръждавейка (малко направи си сам :lol: ) и ето ти монтажна планка за смесителна батерия.
filmatoplo - майстор
Тая година ги мятам -цените като гледам равна на мед.
quietmadness - специалист
Представителят на LEIFELD за България до момента не са внасяли гъвкави неръждаеми тръби. Говорих с тях преди 2 дена, предложиха ми да ми доставят със заявка :lol:, явно мадамата отсреща беше свикнала да работи само с фирми :lol: . Най-вероятно е помислила, че ще ми трябват 1-2 контейнера.
root666 - специалист
Знаете ли къде в Пловдив продават такива гъвкави метални тръби и поставят накрайници?
root666 - специалист
Къде се намират, че нещо не им работи сайта?
Krass - майстор
root666 написа:
Къде се намират, че нещо не им работи сайта?
http://aeroflex-bg.com/?page_id=37
  • 1
  • 2

Тема "Гъвкави неръждаеми тръби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: