Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Привет от мен препоръчаите ми боилер какъв бойлер да си закупя ! до тук прочетенето по форумите марка бойлери светльо шишков матеев и доминатор са що годе добре от др марки.Моят е теси и вече незнам за кои път го правя но вече няма оправия спука се водосъдържателя ще съм благодарен на всеки отзовал се утре утивам в магазина :)
LazarGanev - "Велик майстор"
k1champion написа:
Привет от мен препоръчаите ми боилер какъв бойлер да си закупя ! до тук прочетенето по форумите марка бойлери светльо шишков матеев и доминатор са що годе добре от др марки.Моят е теси и вече незнам за кои път го правя но вече няма оправия спука се водосъдържателя ще съм благодарен на всеки отзовал се утре утивам в магазина :)
утиди и си копи матеев или доминатор, те са що годе добре от др марки, ша цъфниш :cool:
lov - майстор
Само Матев. :supz:

Три водосъдаржателя за две години и още два пъти повече главоболия с електриката. След втората година капака на таблото му се разпада поради това че е направено по тънко от цигарена хартия. И сигурно от рециклирана пластмаса. Изолация на съдържателя колкото да се вижда че има нещо сложено.
купих си матев за 197 лв от една търговия не е нераждавеика но ми каза там и на още 1 място че нямали и нямах избор :) благодарности колеги
LazarGanev - "Велик майстор"
Дет се вика - честито на печелившите :-D
lov - майстор
А бе човеко не четеш ли какво писах.
На мен в къщи и без пари да ми го докарат това ще го сложа само ако ми плащат да го ползвам.
mirk - майстор
Баси тия дни само теми за бойлери :lol: където да влезеш все бойлери купуват. :shock:
montoya - майстор
mirk написа:
Баси тия дни само теми за бойлери :lol: където да влезеш все бойлери купуват. :shock:
Щото дипломатите вече са китайски, не че като бяха варненски са били много здрави, а свърши отоплителния сезон и тези дето бойлерите са им били със серпентина или са им изгорели нагревателите или са сцепили съда.
Е го на едно приятелче нагревателя, сменявахме го мисля октомври или ноември 2010
Изображение
LazarGanev - "Велик майстор"
Откакто Дипломатите не се правят във Варна, елдомските бойлери претърпяха бързи и сериозни подобрения - нагревателителите са си техни пак, въведоха и сухите нагреватели и мн.др.
dundurma - специалист
СТИБЕЛ.АРИСТОН,ГОРЕНИЕ...........ма недей български.имал съм горение,сега съм с аристон и съм доволен,но за качествен бойлер парата е от 350лв. на горе.СТИБЕЛ е с 10г гаранция,ма е 1200лв. пара,но имаш ли ги скачай.

Тема "Избор на бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: