Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
kolonal - специалист
Гледам в сайтовете, този хидрофор Гардена 3000 4 е 288 лева, но не го намирам в София на тази цена, а в нета са магазини в Радомир, Пловдив или пък с доставка, но нямам време да чакам два-три дни да дойде. В Бриколаж, тези не познават парите, там същият е 360 лева.
dragozow - майстор
Тоя от 360 лв не е същия, арт. номер е 1772, а тоя от 288 лв е 1770. Разликата е в дебита, 3600 л/ч или 2800 л/ч. В София продавам и аз:
http://argo-market.com/Browse.aspx?category_id=42
Модела от 288 лв. го няма при вносителя от 2 месеца, имам платени няколко бройки и още ги няма. Няма яснота, защото местят производството. Ако някъде е останал ама ме съмнява, защото е лято. Разпитах няколко колеги, но никой няма. В магазина в Пловдив пише че имам една бройка, 032643424.
vanco2 - напреднал
kolonal написа:
Гледам в сайтовете, този хидрофор Гардена 3000 4 е 288 лева, но не го намирам в София на тази цена, а в нета са магазини в Радомир, Пловдив или пък с доставка, но нямам време да чакам два-три дни да дойде. В Бриколаж, тези не познават парите, там същият е 360 лева.
Едно време имаше магазин срещу зала Универсиада..
dragozow - майстор
Има го още, те бяха вносителите. Вече не са и продават Speroni, фирмата е MTD България. Внасят китайска стока с прилично качество. В понеделник почвам работа след отпуска, остави един телефон и ще ти намеря или поне ще опитам. Продаваме ги няколко човека в София и ще ги преслушам.

Тема "Къде в София продават хидрофори Гардена?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: