• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
s_s1 - специалист
Каква омекотителна станция от кой производител да си купя?
шоп - майстор
ср яну 16, 2019 2:55 pms_s1 написа:
Каква омекотителна станция от кой производител да си купя?
Това е форум направи си сам.
Моя съвет е да си купите неръждаем водосъдържател 50-80 литра от бойлер за 20-50 лв и да си направите сам омекотител с йонообменна смола. Лесно и над 10 х евтино!
s_s1 - специалист
До тук добре, а схема, как ще се регенерира, може би ще трябва някакви ел. вентили, управление /ще трябва някой комп. може би ще трябва и водомер с цифров изход, за да се измерва колко м3 са минали и куп други подробности с неизвестен отговор.
шоп - майстор
ср яну 16, 2019 4:00 pms_s1 написа:
До тук добре, а схема, как ще се регенерира, може би ще трябва някакви ел. вентили, управление /ще трябва някой комп. може би ще трябва и водомер с цифров изход, за да се измерва колко м3 са минали и куп други подробности с неизвестен отговор.
forumhause.ru

отделете време и прочетете, образовайте се от форума на братушките. Има изписано доста, няма спам и заяждане като в БГ форумите.

Аз от този форум си направих омекотителя за жълти стотинки.
Успехи!
Какво мислите за канген водата ?
s_s1 - специалист
ср яну 16, 2019 4:09 pmшоп написа:
ср яну 16, 2019 4:00 pms_s1 написа:
До тук добре, а схема, как ще се регенерира, може би ще трябва някакви ел. вентили, управление /ще трябва някой комп. може би ще трябва и водомер с цифров изход, за да се измерва колко м3 са минали и куп други подробности с неизвестен отговор.
forumhause.ru

отделете време и прочетете, образовайте се от форума на братушките. Има изписано доста, няма спам и заяждане като в БГ форумите.

Аз от този форум си направих омекотителя за жълти стотинки.
Успехи!
Това добре, но за колко ли години може човек да научи руски?
nikolov333 - майстор
ср яну 16, 2019 4:09 pmшоп написа:
ср яну 16, 2019 4:00 pms_s1 написа:
До тук добре, а схема, как ще се регенерира, може би ще трябва някакви ел. вентили, управление /ще трябва някой комп. може би ще трябва и водомер с цифров изход, за да се измерва колко м3 са минали и куп други подробности с неизвестен отговор.
forumhause.ru

отделете време и прочетете, образовайте се от форума на братушките. Има изписано доста, няма спам и заяждане като в БГ форумите.

Аз от този форум си направих омекотителя за жълти стотинки.
Успехи!
Шопе, дай линк към конкретната тема, че много има изписано там и не се ориентирам нещо..
s_s1 - специалист
Шопа нищо не казва.
шоп - майстор
Какво да кажа, и аз не знам немски, английски, но има преводач и се ровя и чета из чуждоезични форуми. Някой път и една снимка е достатъчна. Не чакам наготово.

Секцията е водоснабжениие
подсекция отчиски водьи
https://www.forumhouse.ru/forums/71/

Приятно четене!
nikolov333 - майстор
А сега де..що реши, че на готово чакаме.. Прочетох две три цели теми там и не намерих конкретния пример със неръждаем водосъдържател и смола, затова питам, дали имаш линк.. Това което прочетох е за съвсем друг тип системи не под налягане с водосъдържатели и си требе половин мазе, за да се разположи. :-D

П.П.А за линка..Мерси! :rock:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Омекотяване на вода за еднофамилна къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: