Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
geniya - специалист
Абе, честно казано такива изпълнения са пълна простотия.С такива тръби за канала с минимален наклон и голяма дължина винаги ще има проблеми.Желанието за увеличението на използваната площ не може да се компенсира с безмислени преустройства, против всички наредби и закони.Дано не те атакуват съседите, защото може да му се напълни гардероба с обратна вода. :!:
montoya - майстор
Разликата в наклона е 2 см за метър и половина, мисля повече от достатъчна. Освен това има пералня която ще помпа, а и мелячка за отпадъците на сифона
А защо тръбата трябва да е ф50 аз мисля да сложа ф40 и наклона да го направя макс 1,5см
elby - специалист
И аз ще правя същото упражнение - кухнята в хола. Около 5-6 метра е разстоянието и канала вече съм го изкопал. Ще видя дали ще трябва да вдигам ниво, но май ще трябва . Въпросаа ми е - какви тръби , ф50 към днешна дата препоръчвате, че има доста - български, турски, сръбски, чешки, полски, италиански.
Добър вечер , изчетох цялата тема , но не видях снимки как се случва всичко и отговори от хора който са направили преместването , предстои ми и на мен да местя кухнята в хола за да направя кухнята за детска стая ..За мен е най удачен тоя вариант ..И добра ли е идеята за 1см на 1 метър тръба ф40 ?

Прикачен файл

20210603_224613.jpg
20210603_224613.jpg (75.28 KиБ) Видяна 740 пъти

Тема "Преустройство в панел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: