• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Теча го видях откъде е - точно от връзката на тройника с тръбата, отиваща към душа. Това с пистолета с горещия въздух и поялника до каква степен е надеждно, тъй като ми е неудобно от съседа под нас и не искам пак да се получава така. Какви други варианти имам? Казаха ми, че имало някакви връзки, които се навиват на тръбата (тази за към душа с резба) и после се свързват с другите? Търся вариант, при който да не разбивам нищо около прозорчето на ревизията.
Поздрави!:)
Изображение
ZMeyGorianin - майстор
Ами "гаранция-Франция"! При мене почти година от както ремонтирах връзката не е текнало!
Благодаря за идеята, но нещо не се получи с поялника :(
Ще се реже и ще се сменят явно, но как ще се бръкне направо не знам...
Поздрави
Genesis - специалист
Привет.
Надявам се вече не си разкъртил брутално. Най-доброто решение е режеш и преправяш. Но, ако е невъзможно за работа и е свързано с тежко къртене и съсипване на банята може да пробваш и друг вариант. Може да подложиш нещо, с което да отвеждаш водата към съд в който да я събираш. Ако става въпрос за 1,2 литра на месец според мен няма какво да се занимаваш докато не решиш да си правиш след време някакъв ремонт.
georgi_1986 - помощник
Имам теч от тръбата обозначена със стрелка, намира се от най вътрешната част до станата, как да процедирам? Може ли да се направи без махане на другите тръби?

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (95.56 KиБ) Видяна 1926 пъти
fbr - майстор
Тази снимка е фотошега, нали.
jekasus - майстор
fbr написа:
нали.
Да.
Бял полипропилен да си виждал в БГ?... Джендърска работа...
Снимката е от руския интернет, ама джендъри бол... п*дали де :-D
Junak - майстор
jekasus написа:
Бял полипропилен да си виждал в БГ?... Джендърска работа...
Снимката е от руския интернет, ама джендъри бол... п*дали де :-D
Какво да се прави. С тези конвенции много осъзнаха, че са джендъри. Че и оригинален - не било шега. Абе - п*дал... :-D
montoya - майстор
jekasus написа:
fbr написа:
нали.
Да.
Бял полипропилен да си виждал в БГ?... Джендърска работа...
Снимката е от руския интернет, ама джендъри бол... п*дали де :-D
Виждал съм бял полипропилен в Баухаус или в Практикер преди години, сега не знам дали има. Иначе тая снимка си е отмъщението на майстора :-D
  • 1
  • 2

Тема "Теч от полипропиленови тръби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: