Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
съб апр 29, 2017 7:34 pmsando55 написа:
Добра фирма не мога да препоръчам , но мога да ви предупредя , избягвайте фирма ХИДРОПЛАСТ-10 ЕООД ,тотална некоректност.
Мога ли да разбера с какво са били некоректни, тъй като ние също ги ползвахме за нашия блок и останахме много доволни?
krasi92 - майстор
И от какво сте много доволни. Сподели ако може
пон апр 06, 2020 3:47 pmmmanolov19 написа:
съб апр 29, 2017 7:34 pmsando55 написа:
Добра фирма не мога да препоръчам , но мога да ви предупредя , избягвайте фирма ХИДРОПЛАСТ-10 ЕООД ,тотална некоректност.
Мога ли да разбера с какво са били некоректни, тъй като ние също ги ползвахме за нашия блок и останахме много доволни?
Много ме кефи българина как обича да набеждава и да хейтва! Тотална некоректност в какво? Защо не сте посочили защо да се избягва тая фирма? Аз лично останах много доволна и ще кажа за какво: спазиха поетия ангажимент, работиха бързо, после си изчистиха и дадоха гаранция за труда си.
Димитър Димов - специалист
вт апр 28, 2020 12:54 pmStoqnova153 написа:
пон апр 06, 2020 3:47 pmmmanolov19 написа:
съб апр 29, 2017 7:34 pmsando55 написа:
Добра фирма не мога да препоръчам , но мога да ви предупредя , избягвайте фирма ХИДРОПЛАСТ-10 ЕООД ,тотална некоректност.
Мога ли да разбера с какво са били некоректни, тъй като ние също ги ползвахме за нашия блок и останахме много доволни?
Много ме кефи българина как обича да набеждава и да хейтва! Тотална некоректност в какво? Защо не сте посочили защо да се избягва тая фирма? Аз лично останах много доволна и ще кажа за какво: спазиха поетия ангажимент, работиха бързо, после си изчистиха и дадоха гаранция за труда си.
Този се е регистрирал за да оплюе фирмата,с единственият си пост и без последващи влизания в сайта и след 3 г. се намират случайно двама който в разстояние на две седмици да се регистрират и да разкажат колко са доволни от нея.Ба'си и съвпадението? :?
вт апр 28, 2020 1:06 pmДимитър Димов написа:
вт апр 28, 2020 12:54 pmStoqnova153 написа:
пон апр 06, 2020 3:47 pmmmanolov19 написа:


Мога ли да разбера с какво са били некоректни, тъй като ние също ги ползвахме за нашия блок и останахме много доволни?
Много ме кефи българина как обича да набеждава и да хейтва! Тотална некоректност в какво? Защо не сте посочили защо да се избягва тая фирма? Аз лично останах много доволна и ще кажа за какво: спазиха поетия ангажимент, работиха бързо, после си изчистиха и дадоха гаранция за труда си.
Този се е регистрирал за да оплюе фирмата,с единственият си пост и без последващи влизания в сайта и след 3 г. се намират случайно двама който в разстояние на две седмици да се регистрират и да разкажат колко са доволни от нея.Ба'си и съвпадението? :?
Не може да се напише, че съм доволна ли? На много места го правя, тъй като фийдбека за такива като мен е важен. Сигурно в момента е и съвпадение, че повечето хора имаме повече свободно време заради пандемията и си висим по форумите? :axe:
Димитър Димов - специалист
вт апр 28, 2020 1:18 pmStoqnova153 написа:
вт апр 28, 2020 1:06 pmДимитър Димов написа:
вт апр 28, 2020 12:54 pmStoqnova153 написа:


Много ме кефи българина как обича да набеждава и да хейтва! Тотална некоректност в какво? Защо не сте посочили защо да се избягва тая фирма? Аз лично останах много доволна и ще кажа за какво: спазиха поетия ангажимент, работиха бързо, после си изчистиха и дадоха гаранция за труда си.
Този се е регистрирал за да оплюе фирмата,с единственият си пост и без последващи влизания в сайта и след 3 г. се намират случайно двама който в разстояние на две седмици да се регистрират и да разкажат колко са доволни от нея.Ба'си и съвпадението? :?
Не може да се напише, че съм доволна ли? На много места го правя, тъй като фийдбека за такива като мен е важен. Сигурно в момента е и съвпадение, че повечето хора имаме повече свободно време заради пандемията и си висим по форумите? :axe:
Всичко може,но едва ли ще получите отговор от човек който преди три години се е регистрирал с идеята да се оплаче от някого,прави го и изчезва. Нито преди, нито след това е посещавал форума.Извън темата,що ще рече туй прекрасно слово фийдбек?
ср апр 29, 2020 11:04 amДимитър Димов написа:
вт апр 28, 2020 1:18 pmStoqnova153 написа:
вт апр 28, 2020 1:06 pmДимитър Димов написа:

Този се е регистрирал за да оплюе фирмата,с единственият си пост и без последващи влизания в сайта и след 3 г. се намират случайно двама който в разстояние на две седмици да се регистрират и да разкажат колко са доволни от нея.Ба'си и съвпадението? :?
Не може да се напише, че съм доволна ли? На много места го правя, тъй като фийдбека за такива като мен е важен. Сигурно в момента е и съвпадение, че повечето хора имаме повече свободно време заради пандемията и си висим по форумите? :axe:
Всичко може,но едва ли ще получите отговор от човек който преди три години се е регистрирал с идеята да се оплаче от някого,прави го и изчезва. Нито преди, нито след това е посещавал форума.Извън темата,що ще рече туй прекрасно слово фийдбек?
Не съм видяла, че човека е писал преди 3 години, а фиийдбек е обратна връзка. Например Вие като избирате хотел не гледате ли коментарите за него преди да го резервирате? Погледнете трип адвайзър напрамер колко сваляния има и ще разберете, че обратната връзка за хора като мен е много важна.
krasi92 - майстор
Виж какви хубави думи си имаме като обратна връзка. Не знам какъв кеф ви прави да се правите на англичани но е отвратително
ср апр 29, 2020 3:40 pmkrasi92 написа:
Виж какви хубави думи си имаме като обратна връзка. Не знам какъв кеф ви прави да се правите на англичани но е отвратително
Не знам какъв кеф на вас Ви прави, да не използвате и една запетайка, като толкова държим да сме националисти. :rock: :rock: :rock:
Привет! И аз по темата със смяна на щрангове да попитам (навярно глупав) въпрос. Ще сменят щранговете при мен и при съседа отгоре. Ще разбият, за да прекарат новите тръби. После как точно се затваря дупката? Пробита реално ще е бетонна плоча. С цимент ли? И как точно се запълва, отдолу се държи някаква подложка и отгоре се пълни дупката, докато стегне и после подложката се маха? Как точно си остава материала там, а не пада после? Някакво циментово лепило? Съжалявам, не ги разбирам тези неща, но няма към кого да се обърна, за да ми обясни.

Друго - после отгоре какво се прави, че да се изолира около дупката (запълненото), да не се просмуква влага в цимента (или материала, който ще се ползва, за да се запълни дупката)? Колко време не трябва съседа да мокри мястото, за да не избие при мен влажно петно? А плочките как се слагат с дупчици дочно за тръбите? Или с прецизност се реди около тях?

п.с. Моля, не ми се смейте, наистина е трудно да намеря информация за това, прерових клипчета и гугъл, но пак не можах да си отговоря на тези въпрос. Благодаря!

Тема "Препоръчайте фирма за смяна на щрангове в София." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: