Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
themask - специалист
Мда, аз какво ти разправях :)
ESPACE - майстор
Абе аз още не съм чул за такъв случай някоя фирма да откаже голям обем работа при добро заплащане. Виж за 10м сондиране или ти трябват връзки или приятели. Като знам какво е нужно да се закара на обекта, и аз да имах къртица нямаше да се хвана за такъв обем и такава цена.
themask - специалист
Ако дадена фирма проявява избирателност в приемането на работата, то това би било редно да се упоменава - я в сайт, я в разговора по телефона...
В крайна сметка служител на ВиК намери къртица, която била на някоя си държавна фирма в Сливница, така че ще ползваме нея.



Здравейте.
Бихте ли ми споделили контакт с човека с къртицата?
Благодаря предвсрително. От Алдомировци съм и се нуждая от услугите на тъкава машина.
Благодаря
bospot - напреднал
нед юли 22, 2018 5:09 pmparchabg написа:
Бихте ли ми споделили контакт с човека с къртицата? Благодаря предвсрително. От Алдомировци съм и се нуждая от услугите на тъкава машина.
Привет, нещата се развиха по различен начин (темата е от преди 3 години). Хората от Сливница така и не дойдоха, тъй като беше малък ангажимента за тях. В крайна сметка намерихме друга фирма, която да извърши услугата. Естествено отделно наехме багер да откопае двата края на тръбата, а самото прекарване на 2 тръби ф50 отне около един час. За съжаление от тогава си изгубих контактите и ще трябва да се допитам до някой от комшиите. Ще ви пиша на лични ако намеря телефон!
Здравейте!

Силно ме интересува контакт с човека от ВиК и машината в Сливница. Имаме обект точно там за безизкопно полагане на серпентина за термопомпа.

Благодаря предварително за помощта

Милан Рашевски 0889467466
пон авг 31, 2015 2:23 pmbospot написа:
Едва ли ще е от полза за някого, но да не остава така темата насред нищото, реших да добавя нещо.

В много областни градове ВиК фирмите предлагат тази услуга. Пише го и по сайтовете им, а от познати научих и директно. Цените варират между 30 и 50 лв/метър.

Разбира се, в София не се предлага услугата. Тукашното ВиК, което отговаря за сума ти селца и паланки около София, ми каза да си намеря сам къртица и затова пуснах темата.

През тези 2 месеца говорих с много фирми и хора, мисля над 15, като ми беше отказано по най-различни причини - някои съм изброил в началото на темата. Дори човек, с който се бяхме споразумяли уж на 50 лв (чрез посредник) се отказа, защото било малко като работа. Едва ли ще спра някога да се изумявам на невероятните балансови умения на хората в този бранш. Или е прекалено малко и не им се захваща, или е прекалено голямо и става трудно. Как успяват да намерят работа, която да е идеално балансирана - идея си нямам!

В крайна сметка служител на ВиК намери къртица, която била на някоя си държавна фирма в Сливница, така че ще ползваме нея. Разбира се, ще стане след седмици, защото ТОЧНО в тоя момент един излезе в отпуска, друг почна работа на обект и тн.
Благодаря сърдечно! Ще ми е много полезно.

Поздрави
пон юли 23, 2018 11:54 ambospot написа:
нед юли 22, 2018 5:09 pmparchabg написа:
Бихте ли ми споделили контакт с човека с къртицата? Благодаря предвсрително. От Алдомировци съм и се нуждая от услугите на тъкава машина.
Привет, нещата се развиха по различен начин (темата е от преди 3 години). Хората от Сливница така и не дойдоха, тъй като беше малък ангажимента за тях. В крайна сметка намерихме друга фирма, която да извърши услугата. Естествено отделно наехме багер да откопае двата края на тръбата, а самото прекарване на 2 тръби ф50 отне около един час. За съжаление от тогава си изгубих контактите и ще трябва да се допитам до някой от комшиите. Ще ви пиша на лични ако намеря телефон!
Билян - специалист
вт дек 10, 2019 4:21 pmmrashevski написа:
Здравейте!

Силно ме интересува контакт с човека от ВиК и машината в Сливница. Имаме обект точно там за безизкопно полагане на серпентина за термопомпа.

Серпентина за термопомпа с къртица ми звучи несериозно с какво ще се уплътнят тръбите за да има топлообмен???
chapara - майстор
Да повдигна темата. Интересува ме за прокарване на 20 тина метра тръба за мръсен канал фи 110. Район на около 35 км источно от София. Ще съм благодарен ако някой има някаква информация.
hdd
Господа,
Интересна дискусия сте заформили. Преди да говорим за къртици, само знайте,че канализация с къртица не се прави. По ред причини. Ако все пак има още интерес от услуга с къртица,то може да ми пишете на лично съобщение и вариант ЩЕ се НАМЕРИ!
Поздрави

Тема "Услуга с "къртица" около София" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: