Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
nikolson - майстор
Кутия
Прикачен файл:
кутия.PNG
и капак
Прикачен файл:
капак.PNG
капак.PNG (104.28 KиБ) Видяна 1370 пъти
Това са само примери!
Все пак ето нещо по-истинско. Но вариант е и в магазините "за 1 лев" се продават разни съдове от алпака.
lov - майстор
Да нещо като този капак от кутията трябва да е. Няма значение дали е квадратно правоъгълно или кръгло. Трябва да има някакъв малък борд от страни и да изхвърля лекичко на пред. Най лесното е да лепна едно тенеке неръждавейка ама ще стои грозно.
chapara - майстор
Тогава дъно от тенджерка :-D :wink:
lov - майстор
Може да тие смешно но и това ми е идвало на акъла. Само че от купички алпака. По военните складове са стотинки. Даже подобно упражнение съм го правил да им дупча дъната на струга и после две по две заварени да стане като гофре за охладител на казанката.
Нарочно си премълчавам какво ми е идвало в главата щото да не забиват вашите предложения в някоя посока.
chapara - майстор
Не ми е смешно, сериозен съ :razz: :cool:
egomen66 - майстор
[
Нарочно си премълчавам какво ми е идвало в главата щото да не забиват вашите предложения в някоя посока.[/quote]

lov предизвиква нашата фантазия..... :supz: . Така се стига , до креативни решения. Аз харесвам предизвикателствата. :partyman:
LazarGanev - "Велик майстор"
Добре де, защо не сложиш един смесител след бойлера, а там да остане само крана?
batibon - напреднал
От снощи се мисля за тази тема, но не като розетки и прочие.Нещо не ми е ясно, та ще попитам. От писаното се подразбира , че това не е ремонт, а изграждане на инсталация, така ли? От вътрешния край на врътката на смесителя до двата -ляв и десен холендър имаш около 2 см ? Как ще сметнеш точно дълбочина на влагане на кутия, изводи, смесител? Стана ми много интересно, сподели, моля.
lov - майстор
Много лесно. Предвиждаш си колко ще ти е мазилката и плочките слагаш холендрите и лепиш тръбите на място. Не става със сметки а с нагаждане по местото.
Няма как да сложа един централен смесител. Един иска студен душ да отаврязва на друга им студено на кикирицата :) Баните са четири и дори още се чудя с колко бойлера ще съм щото само две са една до друга. Не винаги ще се ползват и вичките целогодишно. Отделно имам мераци и солари да слагам ама проблеми с ориентацията и масто за панели.Вообще сложна история и малко я карам на самотек. Имам накакъв проект но гледам да подобря нещата в движение.
Да изкопам и аз таз тема от моргата, която следя с огромен интерес. В момента предприемам подобни действия като OP. Попаднах и на следните термосмесители, които биха решили проблемите в темата от ряз.

https://www.aliexpress.com/item/Conceal ... 26300.html

P.S. Как се качват снимки тука?
Последна промяна от snowbord на ср сеп 28, 2016 10:06 pm, променено общо 1 път.

Тема "Розетка или лицев панел за термосмесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: