• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
krasi92 - майстор
Ако пише 0 bar не е безопасно да се използва с редуцир вентил и да работи под налягане.Изхода които е за топлата вода винаги трябва да е отворен което се постига с смесителна батерия от стара юнга примерно-неиният принцип на работа е същият и не струва една торба пари.Проблема при батерията от юнга е дали има съответните редукции за подвързване на връзките към боилерчето.
ivo_steel - специалист
krasi92 написа:
Ако пише 0 bar не е безопасно да се използва с редуцир вентил и да работи под налягане.Изхода които е за топлата вода винаги трябва да е отворен което се постига с смесителна батерия от стара юнга примерно-неиният принцип на работа е същият и не струва една торба пари.Проблема при батерията от юнга е дали има съответните редукции за подвързване на връзките към боилерчето.
Значи да не рискувам да го побългарявам :) Въпреки че според мен не е невъзможно да се измисли някакъв принцип на работа ,но не съм чак такъв специалист и ще трябва да се примиря :( Проблема ми е ,че избързах да си купя нов смесител ... Сега трябва или смесител с 3 тръби или друг бойлер да купувам .
Батерията от юнга не е опция ,защото моята батерия е за долен монтаж !
krasi92 - майстор
Значи същата батерия като тази от снимката на видима с три извода но маи не е от евтините.
ivo_steel - специалист
Аз купих една на ТЕКА за 120 лв. и сега няма какво да я правя с тоя бойлер :)))
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за свързване на бойлер." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: