• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
dimitrova_k написа:
Имам желание и бих могъл да се справя сам, но все пак ще ми се да гледам клиповете, за да преценя дали ще се справя. Ако не, тогава ще търся майстори.
Кажи, поради какво не би се справила?
dimitrova_k - специалист
Все пак да си имам работа с тока, не е шега и затова да видя дали ще съм готов за такава работа.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
dimitrova_k написа:
Все пак да си имам работа с тока, не е шега и затова да видя дали ще съм готов за такава работа.
Не те разбрах. С ютия работиш ли?
За да ти помогнем, трябва първа ти да почнеш :-)
dimitrova_k - специалист
Подиграваш ли се с мен? Май не разбра, че съм мъж, а защо ми пишеш в женски род. По-нагоре съм написал в мъжки род, а това че ползвам на жена ми профила не значи, че съм жена.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
dimitrova_k написа:
Подиграваш ли се с мен? Май не разбра, че съм мъж, а защо ми пишеш в женски род. По-нагоре съм написал в мъжки род, а това че ползвам на жена ми профила не значи, че съм жена.
Не, не бях разбрал. Ще сложа очилата.
Много ли те обидих? Прости ми, нищо лично
nikolovvd - майстор
Трябва да е неволна грешка, защото и аз допускам подобни, когато пиша на лаптопа. Там нямам кирилица, а по БДС буквите А и О са една до друга. Ако са ти по-дебели кебапчетата (пръстите) се получава подобна грешка. :-D
Krass - майстор
Я кажeте каква е разликата между SN4 и SN8.
hidrazin - майстор
Krass написа:
Я кажeте каква е разликата между SN4 и SN8.
Класът на натоварване, респективно дебелина на стена. По-голяма цифра - по-здрава.
За SN 4(>/ =4 [kN/m2] ).
:partyman:
kozl - майстор
Да така е само да добавя натоварването зависи от земния натиск, респективно от дълбочината на поставяне на тръбите.
  • 1
  • 2

Тема "Как се монтират Вик и канализационни тръби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: