Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Creator - напреднал
Предлагам на уважаемата публика паметник на майсторското изкуство.

Касае се за редукция 110 към каменинова тръба.
Изпълнител: Любо Майстора от София.
Zена: 40 лева работа (1/2 час) + материалите

Начин на изпълнение: Любо Майстора запали в банята вестник и започна да нагрява червената тръба. След като тя не се стесни, както той предполагаше, започна да я млати с чук и да я реже с кухненски нож, докато диаметърат на тръбата се намали някъде до Фи 50 със силно назъбени краища.
Напъха червената в сива тръба с неизвестен диаметър, облепи богато с ПВЦ-лепило, отгоре замаза дебело с цимент и си отиде.

Особени качеcтва: Силно стесненият просвет на тръбата и назъбените краища осигуряват сигурно задържане на отходния материал и сигурно запушване до един месец.
До запушване обаче едва ли щеше да се стигне, защото Любо остави по ръбовете цепки за оттичане, скрити от цимента, така че съседите отдолу щяха да писнат до две седмици.

Ако някои се интересува, мога да Ви дам адреса.

Прикачен файл

Traba1.jpg
Traba1.jpg (17.98 KиБ) Видяна 4182 пъти
Justy - майстор
По соцвреме вървеше такава приказка : Викам ти майсторе, че не ти знам името, ама като ти гледам работата - бах та у майстора :lol:

Дай снимка на тоя Любо - да му намерим работа :axe: :axe: :axe:
chopy - помощник
Е нема такова страшно :shock: :-D :shock: :-D :shock: :-D
Osiris - специалист
Повечето течове са от такива произведения :? и аз миналата седмица се борих с едно такова изкуство наложи се да разбием една плоча и да сменим плочки на пода :?
Rumen Iankov - специалист
По магазините продават преходи за каменинови тръби.Този Любо ако се беше заинтересувал щеше да му е по лесно да направи мръсната канализация.Но повече се е стремял да си вземе парите и след него потоп :)
Profi Stroi - специалист
Justy написа:
По соцвреме вървеше такава приказка : Викам ти майсторе, че не ти знам името, ама като ти гледам работата - бах та у майстора :lol:

Дай снимка на тоя Любо - да му намерим работа :axe: :axe: :axe:
Заради такива произведение майсторите си трошат нервите
A zaradi takiwa pyk ostanlite si gubqt wremeto
http://gallery.napravisam.com/displayim ... =167&pos=2
tedi1 - специалист
Creator написа:
Предлагам на уважаемата публика паметник на майсторското изкуство.

Касае се за редукция 110 към каменинова тръба.
Изпълнител: Любо Майстора от София.
Zена: 40 лева работа (1/2 час) + материалите
А ти даде ли му 40 лв. Ми че аз като гледам това нещо на снимката и го сравня с това, което съпруга ми прави на къщата с моя помощ / разбира се / :-D ами те наште изработки в евро трябва да ни ги плащат трицифрено число. И общо взето ни е писнало от майстори. Досега сме правили довършителни работи в два апартамента и една къща - няма , подчертавам НЯМА майстор след който да не е къртено и да е дооправяно от мойта половинка - то бяха мазачи, дърводелци, фаянсаджии, майстори на изолациите, шпакловкаджии. И не зависи от цената - и на скъпо сме се пазарили и на евтино - все след тях се оправя. Всъщност излъгах - само след един майстор не поправяхме - поставя ни венецианска мазилка на стените в коридора - не че не видяхме кусури - ама това се оказа в повече за наште счетоводителски глави и решихме да не предприемаме действия - щото щеше да се наложи да го викаме пак. Разказвам го шеговито - но си е чиста истина и повече е за реване. А пък хората оставят ключана масйтора и отиват на почивка - каква смелост ! :o
emil_v r - майстор
Креатор - Вие сте си виновни . Плаща се след като се свърши работата , и преди наемането се гледа нещо което е правил колегата маистор , или фирмата . Постоянно виждам ВиК инсталации с хиляди подобни връзки -безупречни . Даже съм виждал и такива които правят водна проба . :)

Тема "Произведение на изкуството" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: