Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
krasi92 - майстор
За шестограм шестограм е само че внимавай щото има и за 12 и за 13 милиметра.
crez - майстор
Развиването на тапат може да стане и с този камък
Прикачен файл:
94429632_4_585x461_universalen-kamak-za-gedore-ot-7-do-19mm-nakraynik-za-vintovert-dom-i-gradina.jpg
94429632_4_585x461_universalen-kamak-za-gedore-ot-7-do-19mm-nakraynik-za-vintovert-dom-i-gradina.jpg (8.34 KиБ) Видяна 972 пъти
lov - майстор
CREZ ама ти сериозно ли не си пипал такава измишльотина. То за става ама само за нови гайки. :) Я си го напънал и хваща посоката към коша за боклук. :lol:
crez - майстор
lov, при мен стана при една 17мм.гайка размазана (беше се закръглила). Може при следващия път да стане така както си писал. :?
chapara - майстор
ico_3 написа:
не е ли звездограм.
Не е.
lov - майстор
crez написа:
lov, при мен стана при една 17мм.гайка размазана (беше се закръглила). Може при следващия път да стане така както си писал. :?
То не знам дали се сещаш за вица дето му поискали ключ номер 24 пък той им отговорил че до 32 ги завива само с пръсти. :lol:
Иначе днеска видях на живо как камък 41 от уж марково гедоре даде фира. Та и аз така скептичен съм всякакви такива измишльотини. За заоблени гайки си има екстцентрик ключове. Инструмент дето е по слаб от болтовете и гайките по презумпция за нищо не става освен да си го имаш и хвалиш с него колко е лъскав и убав :)
като от въпроса дето е почната темата. Че ако с моя тръбен ключ не мога да скъсам тая тръба с тая кирлива тапа за какво ми е тогава само да викам че си имам инструмент.
nikolovvd - майстор
Тоя инструмент става за бързо и леко завиване на гайки/болтове с различни размери, а след това с динамометричния ключ и съответната чашка да затегнеш до необходимото.

Тема "Развъртане на тапи - проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: