Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
здравеите Маѝстори искам да попитам може ли да се сложи сифона като на картинката на 2 м. баня 1.25 м. сифон 6те станат ли наклоните с някакав гранитогрес 20/60 см. примерно, и да е само с 1 сифон банята .това сивото е душ-пита и да няма прегради корита и т.н.
Прикачен файл:
moita banq.jpg
moita banq.jpg (90.74 KиБ) Видяна 1709 пъти
chapara - майстор
с някакав гранитогрес 20/60 см. примерно
Няма да стане, а каква е идеята на линейния сифон :? :-D - просто за разкош ли, или просто да му се е.е м...та на този който ще се надупи да реди пода :-D :? :shock: :-D
jekasus - майстор
https://www.vidaxl.bg/p/141427/lineen-d ... 0-x-110-mm
Наскоро имах работа с подобен, само че по къс - 84 см.
Поръчвай си го(с банков превод е, не наложен платеж). На майстора ще е по-лесно, с тия плочки предполагам редене, като ламината. На теб ще по-леко финансово, и ще хване цялата широчина на банята, което е по-красиво. Има и хидроизолиращ плат за връзка със замазката, което си е голям плюс...
... То и аз, като Чапара, много, много не ги харча линейните :-D

Прикачен файл

IMG_20160613_173111.jpg
chapara - майстор
jekasus написа:
... То и аз, като Чапара, много, много не ги харча линейните :-D
Е за какво да ги харчиш като все във фи 50 мм. отиват. Оттока е все тоя, само дето имаш по голяма решетка да чистиш от боклуци и косми, а и легенчето разбира се. Бих се съгласил ако с нещо подобрява и облекчава, иначе :cool: :-D :shock:
Точно този си харесах и аз и цената е добра . Иначе да идеята ми е сифона да е като на картинката и да не слагам паравани или кабина и за красота де , ама се чудя дали ште стане , и дали ще поема цялата вода и едната част от банята да си е суха иначе изглеждат мн добре . а питах някакав маѝстор ушким и ми вика че нямало да стане наклон ли кво не разбрах с гранитогрес 20/60 (примерно продалговат ) и аз го виждам като ламинат и ми изглежда мн красиво нззз ?? :rolleyes:
а ако ли пак не с продалговати плочки с какви ще ми препорачате да го направя пода ??
Гост - специалист
Што бе те маисторите наи ги обичат продалговатите плочки и колкото поголеми толкова по име лесно иначе с малките само сегазурчат и неим спори а за наклоните тя водата ше си намери как да стигне до сифона
ми нз . питах 1-2 -ма така ми викат ,че неставало с тях и трябвало да са квадратни, не 4е е проблем ама с дългите ми се вижда по красиво ще си отиват с дългия сифон :-D :-D :-D :-D

Тема "искам да питам за линеен сифон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: