• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
chapara - майстор
По добре "рискувай" с
Изображение

, държи във всякаква среда, може да го полагаш, даже е за предпочитане на влажна основа :wink:
pif4o - специалист
А има ли няква гъвкавост ?
p.p. Прочетох, баш такова нещо ми требе :) пише че е за места дето е възможно поява на пукнатини, предполагам 8 кила за един квадрат ша ми стигнат, че си е бая цифра :)
chapara - майстор
Стига с тия цифри, а с пръдня боя става ли, аман от българщината ни :toimonster: , по добре не пипай нищо тогава-по ефтино е :goodman:
pif4o - специалист
Всеки си прави сметката, да не мислиш че само тая яма ми е на главата, ако имах пари бол дали щях да питам или щях да си хвана някои да я направи и да не се имтересувам от нищо. Не се вкисвай. Освен нея ме чака окрепване на основите, щото едната цепка нарастна много, после пикрив с улуци , оградата и кво ли още не на тая стара къща, та което мога аз ок, което не отива на бригада. На една заплата с 3 гърла в къщи...., дали ми остава много :)
Pooh - майстор
pif4o написа:
Не всички сме киселяци и чорбаджии като теб.
/Поправката е своевременна, но не и преди да "фиксирам" горното .../

Та, Бате Божо - оди пак да отваряш очите на всеки, да те споменават ...
:?
pif4o - специалист
Ми да, що се вкисва за няма нищо, всъщност поправката я направих , защото когато го написах това си мислех че това е поредния спамер. Но после погледнах ника и върнах на горе темата и видях че е един от хората с най полезните съвети за което му благодаря, тогава дори се зачудих че той го е писал и затова редактирах, ако беше някой с първи пост в темата нямаше да има редакци.

п.п. Още нещо за отварянето на очите, сигурен ли се че в друг форум аз не съм му помогнал и отворил очите с нещо, пряко или коствено, не си, и аз не съм но знам на колко други съм помогнал а те нещата се завъртат. Ако форумите не бяха за помагане дали щеше да ги има, те се крепят на това, ама аиде стига съм писал че оспамих цялата шахта и скапаното и дъно :-D
Чираче - майстор
А до къде стигна с гаража?
pif4o - специалист
Ами с гаража стигнах до под кривата круша щото парите за него сега ще отидат за укрепване на къщата, че даже и няма да стигнат, понеже заради въпроисната шахта (яма) единия ъгъл на къщата се е пропукал доста и въпреки всичко което направих през псоледните 2-3 години за тая шахта ъгъла не спира всяка година да се пропуква все повече и повече, сега търся бригада която да направи окрепване с пояси стъпки и прочие а там са едни пари едно чудо работата ще става на кредит. Баси къщата одавана вече завиждам на тея дето са в панелки и им се чудя как им се скръндзи веднъж на 5-10 години да дадат по 200 лева за ремонт на покрива, не са имали къща да видят за кво иде рече, фабрика з апари да си няма да стигнат. В тоя ред на мисли ако някои има бригада която може да направи укрепване на каменни основи в Пловдив да свирка, но бригада с опит в тая дейност не някои да доиде да копае както му скимни и да ми бутне целия дувар :) Говорих и с една фирма която изпълнява някви пилотни сондажи с някви смески звучат доста обнадеждаващо, цената е доста над очакваното но ако комшиите се навия ще го правим с тях, поне с тях ще се укрепи цялата къща. Аиде че се отклоних много от шахтата.
  • 1
  • 2

Тема "Хидроизолация на дъното на отходна шахта?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: