• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Andri01 - майстор
В периода декември-март няма листа и прахоляк. Мрежата ще стои тези 4 месеца,после я сваля.
ky-kyy - майстор
nmitev написа:
2) Ясно е, че пластмасовите компоненти трябва да се заменят с метални, но се оказва, че точно таков диаметър - f110x3,2 нямало метален...

Не е вярно!!! Няма нещо, което да не може да се поръча, включително и метални колена, всякакви размери и от всякакъв материал. Това, според мен, е най-лесния и евтин начин.
А можете ли да ми препоръчате, къде може да се изработи такова коляно?
ky-kyy - майстор
nmitev написа:
А можете ли да ми препоръчате, къде може да се изработи такова коляно?
Не зная, за кой град става дума :-D
Бих препоръчал, да пообиколите пунктовете за изкупуване на метали на първо време ;)
шоп - майстор
Не бих инвестирал нищо, защото водостока е обща част и разходит епо подръжката му трябва да са за сметка на всички собственици

Бих хванал с 4 дюбела една ламарина за бетона на тавана. Водата и леда да не течът върху колата ми, а само да наводнават целият подземен гараж. Бих свикал общо събрание по съответният ред регламентиран в закона за етажната собственост и съответно да запозная всички присъстващи собственици с проблема. Събранието съответно трябва да се протоколира.
ky-kyy - майстор
То така, по принцип, ама.....От това, което видях на снимката, нещо не ми заприлича на паркомясто. Та събранието да не реши въпроса, като нарита колата на улицата :axe:
kartechar - специалист
Къде е заустен водостока?
Благодаря на всички за мненията. Ще го мъдря...
  • 1
  • 2

Тема "Всяка зима ми се чупи водостока" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: