• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
valentino76bs - майстор
Е стига де :) пак е съвет макар че... :)
kozl - майстор
valentino76bs написа:
Здравейте, имам една цистерна и се налага да я вдигам с кран.Искам да попитам ориентировъчно как може да се сметне колко тежи.Представлява цилиндър с размери 4.30 с диаметър 2.20 дебелина 6мм на стената,вместмост около 16 кубика.
(3,14*2,2*4,3 + 2*3,14*2,2*2,2/4)*0,006*7850=тегло
3,14*2,2*2,2/4*4,3=обем
Математиката е проблем.
valentino76bs - майстор
kozl написа:
valentino76bs написа:
Здравейте, имам една цистерна и се налага да я вдигам с кран.Искам да попитам ориентировъчно как може да се сметне колко тежи.Представлява цилиндър с размери 4.30 с диаметър 2.20 дебелина 6мм на стената,вместмост около 16 кубика.
(3,14*2,2*4,3 + 2*3,14*2,2*2,2/4)*0,006*7850=тегло
3,14*2,2*2,2/4*4,3=обем
Математиката е проблем.
Съчетана с мързела :)
Andri01 - майстор
Май един "калтак" ще излезе прав ,в края на краищата!. :? :-D
valentino76bs - майстор
Andri01 написа:
Май един "калтак" ще излезе прав ,в края на краищата!. :? :-D
Е щом те влече да дрънкаш празни раоти никой не мое те спре!И не е лошо да се ориентираш към говорилнята да си вдигнеш още малко активността там муцка :heart:
Andri01 - майстор
Едва ли човече,което не може да сметне теглото на цистерна е много умно!! . Добре,че са хората във форума,да ти сметнат теглото,че тебе май никакъв те няма, хлапе "Съчетана с мързела :) "...!
valentino76bs - майстор
Andri01 написа:
Едва ли човече,което не може да сметне теглото на цистерна е много умно!! . Добре,че са хората във форума,да ти сметнат теглото,че тебе май никакъв те няма, хлапе "Съчетана с мързела :) "...!
Продължаваш с празните работи и спамове.Никъде не твърдя ,че съм умен ,нали за това е форум "умните " като тебе да помагат на "тъпите" като мене.Обаче ако ти събера постовете само в тази тема празно след празно ,празно след празно! Ами аз съм до тук ,че се плъзнах много тоз път с шейната....
А теб щот много те има чичка :-D
  • 1
  • 2

Тема "Цистерна за вода." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: