Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Здравейте,Наскоро ми протече смесителя в кухнята 6 годишен на видима.Носих го във сервиза им в Стара Загора и казаха че не може да се отремонтира и да си взема нов.Понеже в момента разполагам с ограничени финанси се спрях на някакъв китаиски за около 38лв ето това http://www.tagemal.net/vodoprovod/krano ... turer_id=1 Попринцип нямам очаквания да изкара много,но това което ме интересува е има ли някаква опасност да се наводня от смесителя?Ще се свързва естествено с меки връзки 1/2 които са включени в комплекта.досегашния ми смесител беше вързан също с меки връзки но 3/8.Има ли някъкъв друг по сигурен начин да си свържа смесителя с тръби или нещо подобно че тия връзки много ме притесняват да не стане беля?
Георги М - помощник
:tonqe:
Последна промяна от Георги М на пон юни 26, 2017 9:31 pm, променено общо 1 път.
Този смесител който ще слагам не е на видима китайче от местната железария е ама с 5 години гаранция.Стария ми беше на видима и се скапа за няма и 6 години и то така се скапа че майстора не може да го оправи.При мене понеже живея сам смесителя че и цялата кухня почти не се използва :) за това се и спрях на този вариант с по евтин смесител.Притеснява ме да не стане няква беля с тия меки връзки,то от самия месител колкото и да е зле мисля че нищо не може да се случи.Няма ли как да се направи с тръби или поне препоръчайте ми някакви по качествени и здрави меки връзки.

Тема "мнение за смесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: