• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
jekasus - майстор
Това с дървени скари ми хареса :lol:
lov написа:
Тръбата засконеба по тавана в изолация и теча върви по нея като във маркуч и стига до края на стаята.
Каква тръба?
lov - майстор
Мислех че се подразбира. Полипропилен чешки на OSMA Ф20 и то за топла вода. Показвах отрязаното дефектно парче тука във форума но не мога да намеря снимката и темата. Дори всеки път като влизам там все гледам на горе защото си имам едно на ум. Не можах да сменя цялата тръба и остана около 1/3 от нея. Тъкмо завършен ремонт и дори наредени нови мебели как да разпоря целия таван.
jekasus - майстор
lov написа:
Полипропилен чешки на OSMA Ф20
Убих са да им търся ППР за вода, ако имат, някой да посочи...
Да не някоя Осман, Аркадаш или нещо подобно по на юг от Бургас...
zz_stefanov - майстор
Вие сте като разбивачите на митове :)
Горкия рекламодател :lol:
lov - майстор
jekasus написа:
Да не някоя Осман, Аркадаш или нещо подобно по на юг от Бургас...
Аз последно точно такива ползвах ама армираните със стъкловлакно. Дори си правих тестове да видя дали държат на издевателства. Ми стават си и разлика в лепенето или нещо подобно не можах да намеря. А не е малко тръба дето зарових. :) Две бани с тоалетни и мокро помещение и захранване от улицата чак. Похвали ми ги един приятел дето с това си вади хляба. И той се беше гаврил с тях за застраховка. :)

П.П. Ми да заповядат да видят на място ако ще ми възстановят щетите. :lol: Дори съм убеден че парчето тръба ми се мотае още из чекмеджетата в работилницата. Тогиз мой и да ги поФаля. :проба:
jekasus - майстор
Та Осма или Осман?
lov написа:
Похвали ми ги един приятел дето с това си вади хляба.
За това само хляб вадят, щото 90% от тях за никъв уй не стават...
lov - майстор
Не помня вече че пролетта ги правих. Ще трябва да видя има ли нещо написано по тръбите. Знам само че са турски. Па нали каза да не е нещо на юг от Бургас. :lol:
Па приятелчето не е от тези майстори дето само ляба вадят. Като ми потрябва нещо за акъл не ме е подлъгал.
  • 1
  • 2

Тема "приятно изненадан от вносител на чешки тръби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: