• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Наскоро правих ремонт и използвах чешки тръби за водопровод и канализация. Канализацията беше OSMA. Купих я от Енбра на изключително добра цена. Оказаха е много лесни за работа. Оразмерени са и не се лепят. Направих ремонта за два дни.
LazarGanev - "Велик майстор"
Те тръбите сигурно са добри, но ти се подиграваш с тях и им правиш антиреклама
zz_stefanov - майстор
Не бе, сега трябва да го заринем с въпроси. какви тръби, каква канализация, това някаква нова система ли е, че не се лепят...
Авторе, тук няма някой дето се хваща на такива плитки реклами :)
lov - майстор
Аз пък ще им направя антиреклама и дано да я прочетат тези които му плащат да рекламира във форума.
Нова тръба ми се пукна точно на средата и ми наводни току що завършения окачен таван. Показвал съм снимка на дефектния участък тука във форума. Фабричен дефект който ми излезе златен. :x
И познай дали вече ще ползвам такива. :lol:

п.п. А какво общо има тавана и тръбите ще попита някой. Изкарах си скрит водопровод на една от терасите че да можа да я мия и да си поливам китките. И това беше най лесния начин да скрия тръбите.
Последна промяна от lov на пон сеп 11, 2017 9:43 am, променено общо 1 път.
a_stoev - майстор
Ти се радвай, че не си я вкарал във пода да къртиш настилката. Картона е лесен, за закуска го правя, на обяд го развалям и за вечеря нищо не личи:)
krasi92 - майстор
Човека пише че е приятно изненадан от вносител а вие за реклама го обвинявате.Утре може да го изненада някои хамалин примерно. :-D :-D :-D
zz_stefanov - майстор
Той вече в две теми е изненадан, та може и с два хамалина :lol:
jekasus - майстор
Поне знае, че тези тръби не се лепят...
lov - майстор
a_stoev написа:
Ти се радвай, че не си я вкарал във пода да къртиш настилката. Картона е лесен, за закуска го правя, на обяд го развалям и за вечеря нищо не личи:)
То и в пода влезе та аха и новия ламинат да сменям. Тръбата засконеба по тавана в изолация и теча върви по нея като във маркуч и стига до края на стаята. От там покрай вътрешната изолация айде в пода под ламината. А къде са скобите и там текло защото скъсана и ватата се накиснала също.
Добре сина си беше в къщи иначе тази спалня не се ползва и почти никой не влиза в нея. Та чул капката и се почна едно рязане на картони докато намеря проблемния участък. А тази тръба така си стоя под налягане почти година открита докато намеря време да направя ремонта на стаята.
Та такава беля ми направи че ебем ти качеството. Голям късмет че не се наложи да изривам всичко и да почвам на ново.
profesionalist_wood - майстор
А тия боклуците Осма ли? Не ги поглеждам. Дори направих проба за водоотичане в градината....е сцепиха се от натиска на земната пръст :toimonster: Наложи ми се да им правя дървени скари да не ги притиска отгоре земята и пак копане
  • 1
  • 2

Тема "приятно изненадан от вносител на чешки тръби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: