• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
Колеги дайте мнение за Проточни бойлери за баня и кухня. Към каква марка да се ориентирам.
шоп - майстор
към
трифазни' над 18 киловата
DundyTheCroc - майстор
Шопа го е казал най-добре, дори с най-мощния монофазен зимата ще е мъка, а жената недоволна :)
brano - напреднал
Прикачен файл:
IMG_20180621_110622.jpg
Монофазен 12 киловата
MamaMy - майстор
Никой не е уточнявал, че трябва да е електрически. Аз предлагам газов да е. Дори най-малкия върши перфектна работа. Ако е електрически само трифазен Сименс. Този 12 киловата монофазен ще трябва да го връзвате на трафопоста. Няма кой да ви пусне такава партида от енергото дори и само за него.
brano - напреднал
чет юни 21, 2018 1:28 pmMamaMy написа:
Никой не е уточнявал, че трябва да е електрически. Аз предлагам газов да е. Дори най-малкия върши перфектна работа. Ако е електрически само трифазен Сименс. Този 12 киловата монофазен ще трябва да го връзвате на трафопоста. Няма кой да ви пусне такава партида от енергото дори и само за него.
Живея в блок. До таблото ми идва 10 квадрата, до бойлера 6 квадрата. Работи вече 4-5години.
чет юни 21, 2018 11:31 ambrano написа:
IMG_20180621_110622.jpg
Монофазен 12 киловата
Каква марка е бойлера?
kozl - майстор
brano написа:
Живея в блок. До таблото ми идва 10 квадрата, до бойлера 6 квадрата. Работи вече 4-5години.
А на тъмно ли се къпеш с тоя бойлер? :-D
jekasus - майстор
чет юни 21, 2018 6:28 pmkozl написа:

А на тъмно ли се къпеш с тоя бойлер? :-D
Дръжката на смесителя само вляво, при 35гр. няма смисъл да се смесва с студената вода.
Почти като термостатен смесител :-D
MamaMy написа:
Аз предлагам газов да е.
От тези, които съм пипал, съм доволен.
И понеже темата е за проточни - тия за кухня - Делимано, Краун, Мухл.ьо/или мухлер :? / имат много важно предимство - жените не харчат много вода, щото искат да е по-топла, а при пълно отваряне на крана, нагревателя не смогва :-D
  • 1
  • 2

Тема "Проточни бойлери" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: