• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
шоп - майстор
пон юли 16, 2018 5:52 pmftwdeserteagle написа:
Удачен вариант ли са гофрираните тръби ?т
Какво визирате под гофрирана тръба?
То и дренажните тръби са гофрирани, но само от външнтата страна. От вътре са гладки за да не задържат наноси.

Гофрирани тръби са и тръбите за сифони за мивки. Те са оребрени и от двете страни. Задържат мърсотия, което е предпоставка за запушване. Ако са с открит монтаж-няма проблем, но не можете да ги положите в стена или в подова замазка...поне не и без очаквани бъдещи проблеми.
chapara - майстор
Хлъзгава работа :? 30-50 лева :? , може би и с матерялите :? Има две замонолитени близки тръби фи 110 и фи 50, няма разкачване при този отвор, а за да се ползва компенсаторна връзка и да се пусне по отдолу трябва да се кърти при комшията, който едва ли ще се накефи :roll: Поне така ми изглежда на мен ситуацията. Все пак невъзможни неща няма, това е моето мото :wink:
nikolov333 - майстор
За ваше съжаление и моя радост не съм от София, но както каза chapara, няма невъзможни неща.. Между другото той може да ти даде най-точна информация и читави майстори там..
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юли 16, 2018 5:24 pmftwdeserteagle написа:
пон юли 16, 2018 5:16 pmn_a написа:
На скицата, в коридора, дето е вратата към старата кухня, където си нарисувал новия преход в червено.... Ще остане ли тази врата там?
Ако да, то пусни новата тръба още от Тавана на банята, по стенчиката над вратата, в ъгъла си я смъкни надолу и нямаш никакви проблеми с копане и тн
Здравейте. Благодаря за отговора. Явно не съм обяснил правилно, но не разбирам как да я вдигна хем нагоре тръбата и после да я спусна надолу към хола. Нали трябва да има наклон за оттичането на водата. ф110-ката се намира в ъгъла на банята, а на втората снимка е изглед откъм кухнята където разкопах гипсовата стена за да видя ситуацията.
Мнението ми е за "бисерите". За протокола - не пия, не пуша, нямам обяснение защо така
Извинявам се. Надявам се, поне да е смешно :shock:
jekasus - майстор
n_a написа:
Мнението ми е за "бисерите".
Не изобщо, но твоя вариант почва от 500лв.
Привет има ли възможност да ми препоръчате читав майстор или да се отзовете Вие ?


[quote =chapara post_id=931048 time=1531754995 user_id=32815]
Хлъзгава работа :? 30-50 лева :? , може би и с матерялите :? Има две замонолитени близки тръби фи 110 и фи 50, няма разкачване при този отвор, а за да се ползва компенсаторна връзка и да се пусне по отдолу трябва да се кърти при комшията, който едва ли ще се накефи :roll: Поне така ми изглежда на мен ситуацията. Все пак невъзможни неща няма, това е моето мото :wink:
[/quote]
chapara - майстор
вт юли 17, 2018 12:34 pmftwdeserteagle написа:
Привет има ли възможност ...
Имате Л.С. :roll:
  • 1
  • 2

Тема "Прокарване на мръсен канал в хол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: