• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
bmwww - специалист
Намерих имота в Кадастралния план на населеното място и знам кой номер се води на кадастралната карта вкл. на коя улица е , квартал и т.н. В кадастъра пише , че е частна собственост "вид собств. Частна, вид територия Урбанизирана, НТП Ниско застрояване (до 10 m), площ 434 кв.м.". Сега искате да кажете , че ако ида в общината да попитам (не че знам кой) кой е собственика на имота , няма никакъв законен начин да разбера ли ?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
пет мар 22, 2019 10:02 pmbmwww написа:
...че ако ида в общината да попитам (не че знам кой) кой е собственика на имота , няма никакъв законен начин да разбера ли ?
1. Питаш съседите... 2. Намираш познат... 3. И най-хубавото - има адвокати с достъп...
Но ти не можеш да отидеш и да питаш :-)))
gnt69 - майстор
пет мар 22, 2019 10:02 pmbmwww написа:
Намерих имота в Кадастралния план на населеното място и знам кой номер се води на кадастралната карта вкл. на коя улица е , квартал и т.н. В кадастъра пише , че е частна собственост "вид собств. Частна, вид територия Урбанизирана, НТП Ниско застрояване (до 10 m), площ 434 кв.м.". Сега искате да кажете , че ако ида в общината да попитам (не че знам кой) кой е собственика на имота , няма никакъв законен начин да разбера ли ?
Отиваш на място, почваш да се оглеждаш като цесекар за дузпа докато се появи някой комшия и ще ти даде нужната информация, вода има ли на кого е парцела, телефона му и т.н. всичко което те интересува. Другия вариант е в местната кръчма с почерпка.
Колежката ме е изпреварила. :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
пет мар 22, 2019 10:30 pmgnt69 написа:
:partyman:
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за имот без ВиК" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: